Survivor’da avantaj oyununu kim kazandı? 21 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda avantaj kimin oldu?

Survivor 2021’de avantaj oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde farklı bir parkurda avantaj oyunu oynandı. 21 Şubat Pazar günü Survivor 32. bölümde Yarışmacılar, dengede durmaya ve sembolleri düşürmeye çalışırken çok zorlandı. Peki, Survivor’da avantaj oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlık oyununda seçim avantajı kimin oldu?

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 21:31
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 21:31
Survivor’da avantaj oyununu kim kazandı? 21 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda avantaj kimin oldu?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler – Gönüllüler mücadele tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam, 2. Dokunulmazlık oyununa çıkacak iki takım, oyunda seçim avantajını elde etmek için avantaj oyunu oynadılar. 21 Şubat Pazar akşamı ekrana gelen 32. bölümde denge temalı oyunda kazanan takım Ünlüler mi Gönüllüler mi oldu? İşte Survivor avantaj oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam avantaj oyunu denge temalı parkurda oynandı. Parkurda yarışmacılar, ayaklarını ile bastıkları mekanizma üzerinde sembolleri tutmaya çalıştı. Diğer yandan her talimatla ucunda çatal olan sopa ile yeni bir sembol eklediler.

Oyunda ilk erkek yarışmacılar çıktı parkura. Gönüllülerde 5, Ünlüler 7 yarışmacı ile başlayan oyunda ilk veda eden isim Dora oldu. Onu takip eden Ünlüler takımından Sergen ve Yiğit oldu. Berkay, Çağrı ve İsmail’in düşürmesiyle her iki takımdan üçer yarışmacı kaldı. Ünlülerden Batuhan ve Doğan düşürünce tek Barış kaldı. Gönüllülerde ise Reşat’ın vedası ile parkurda Steven ve Poyraz kaldı. Barış’ın da sembolleri düşünce erkeklerde kazanan Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kadın yarışmacılar arasında avantaj oyununda iki takımdan beşer yarışmacı parkura çıktı.  Ünlülerden İlayda, daha ilk sembolü koyarken düşürdü ve elendi. Üçüncü sembolün konulduğu turda Ünlülerden Gonca sembolü düşürerek veda etti. Gönüllülerde ilk elenen isim Aleyna Çalışkan oldu. 4. Sembolün konulduğu turda Gönüllülerden Ayşe ve Hanzade elendi. Sonrasında Merve’nin de elenmesi ile ikişer yarışmacı kaldı. Devamında Gönüllülerden Aleyna, Ünlülerden Melis elenince kalan son iki isim, Öykü Çelik ve Öykü Uysal oldu. Bu ikili arasındaki mücadele 5. sembolün konulması ile devam etti. Bu turda Öykü Çelik’in vedası ile kadınlarda da kazanan Gönüllüler, avantaj oyununu kazandı.