Survivor’da avantaj oyununu kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de avantaj oyununu kazanan takım

Survivor’da avantaj oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde farklı bir avantaj oyunu oynanıyor. Bu oyun daha çok parkurda değil sabit bir konumda denge üzerine yapılıyor. 14 Şubat Pazar günü Survivor 27. bölümde avantaj oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2021 21:52
Değiştirme Tarihi: 14.02.2021 21:52
Survivor’da avantaj oyununu kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de avantaj oyununu kazanan takım

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam heyecan dolu avantaj oyunu ekrana geldi. İkinci dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyunu farklı bir parkurda farklı bir oyun olarak oynanıyor. Denge üzerine oynanan bu oyunda kazanan Ünlüler mi Gönüllüler mi oldu? 14 Şubat Survivor 2021’de avantajı hangi takım kazandı?

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 27. bölümde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazanmak için karşılaştı. Sırayla dizilen yarışmacılar, sallanan bir zemin üzerinde ellerindeki platformda küpleri devirmemeye çalıştı.

Sunucu Murat Ceylan’ın komutu ile hareket eden yarışmacılardan ilk veda eden Sergen oldu. Sonrasında Ünlülerde Doğan, Batuhan, Hayrettin, Çağrı sırayla küpleri düşürerek elendi. Gönüllülerde ilk veda eden isim Berkay oldu. Sonrasında Ünlülerden Yiğit, Gönüllülerden Bora ve Ünlülerden Barış veda etti. Böylece erkeklerde Ünlüleri temsilen sadece İsmail kaldı. Poyraz’ın elenmesi sonrasında 4. küpte daha fazla dayanamayan İsmail küplerini düşürdü. Böylece erkeklerde kazanan Gönüllüler oldu.

Kadın yarışmacılarda ilk veda eden isim Gönüllülerden Aleyna Çalışkan oldu. Sonrasında İlayda, Gonca, Öykü, Ayşe, Hanzade, Melis elenince Ünlülerden kalan Merve kaldı. Onun da düşürmesi ile kadınlarda da kazanan takım Gönüllüler oldu. Böylece dokunulmazlık oyununda avantajı kazanan takım Gönüllüler oldu.