Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? İşte 9 Haziran Survivor’da araba ödülünü kazanan isim

Survivor’da araba ödülünü kim kazandı sorusunun yanıtı, Survivor takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor’da bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları muhteşem bir ödül için karşı karşıya geldi. Ödül açıklandığı anda iki takım yarışmacıları da adeta sevinçten çılgına döndü. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla gerçekleşen oyunda, yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalıştı. Peki, Survivor’da Arkadaşınıza Sorduk oyununu kim kazandı? Arkadaşınıza Sorduk oyununda ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 23:51
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 23:51
Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? İşte 9 Haziran Survivor’da araba ödülünü kazanan isim

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen zorlu yarışma programı Survivor Türkiye 2021’in yeni bölümünde bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları harika bir ödül oyunu için mücadele etti. Arkadaşınıza Sorduk adlı ödül oyununda toplanan yarışmacılar, Acun Ilıcalı’nın ödülü açıklamasıyla birlikte çılgına döndü. Peki, Survivor’da Arkadaşınıza Sorduk oyununu kim kazandı? Arkadaşınıza Sorduk oyununda ödül neydi?

SURVİVOR’DA ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye 2021’in yeni bölümünde bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecanlı bir ödül oyunu için mücadele etti. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu akşam Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Arkadaşınıza Sorduk’ oyununda yarıştı. Acun Ilıcalı ödülün araba ödülü olduğunu açıklandığında herkes adeta çılgına döndü. Heyecan dolu oyunda yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalıştı. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en çok ve en doğru şekilde tahmin eden isim Dora oldu ve araba ödülünü kazanmaya başardı.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam ve Ayşe Yüksel oldu. Bu üç isim için Pazartesi akşamı halk oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucu bu akşam belli oldu. SMS oylamasına göre rakiplerine göre daha az oy alan Steven, Survivor 2021 hayallerine veda etti.