Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

Survivor’da anlat bakalım oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, Survivor izleyicileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor’da bu akşam oynanan market ödülü oyununun ardından, kırmızı ve mavi takım yarışmacıları anlat bakalım oyunu için toplandı. Eğlenceli ve heyecanlı geçen oyunu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da anlat bakalım oyununu kim kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 00:39
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 00:39
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

Survivor’da yarışmacıları stres attığı oyunlar arasında yer alan Anlat Bakalım oyununda heyecan seviyesi yüksek anlar yaşandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları Anlat Bakalım oyununda oldukça keyifli mücadelelere tanık oldu. Kıran kıran geçen oyunu kazanan takımı Murat Ceylan açıkladı. Peki, Survivor’da anlat bakalım oyununu kim kazandı? Kırmızı takım mı, mavi takım mı?

ANLAT BAKALIM’I KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan market oyununun ardından kırmızı ve mavi takım yarışmacıları Anlat Bakalım oyununu oynamak için toplandı. İki takım yarışmacıları da eğlenceli ve nefes kesen mücadelelerle izleyicilere güzel dakikalar yaşattı. Son ana kadar süren mücadelenin ardından Anlat Bakalım’ı kazanan takım belli oldu. Murat Ceylan’ın sunumuyla oynanan Anlat Bakalım’ı kazanan takım mavi takım oldu ve jelibon ödülünü afiyetle yedi.