Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 8 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı belli oldu. Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2021’de keyifli bir Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. Yine gülme krizine sokan oyunda bu sefer yarışmacılar arasında sert atışmalar da yaşandı. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 8 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 09.04.2021 00:25
Değiştirme Tarihi: 09.04.2021 00:25
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 8 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de yeni hafta başladı. 8 Nisan Perşembe günü Survivor 65. bölümde takımlar önce ödül oyununda karşılaştı. Sonrasında kozlarını Anlat Bakalım oyununda paylaştı. Yarışmacıların en çok eğlendiği Anlat Bakalım oyununda iki takım arasında tansiyon yükseldi. Günün sonunda daha fazla kelime bilen takım, Anlat Bakalım oyununu kazandı. İşte 8 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu detayları…

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de 14. hafta ilk gününde Ünlüler ile Gönüllüler arasında Anlat Bakalım oyunu hem eğlenceli hem de tartışmalı geçti. Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalışıyor. Oyun sırasında Poyraz, alınan sayı sonrasında yaptığı hareket nedeniyle ünlüler takımından sert tepki aldı. Sonrasında oyuna çıkan İsmail ile Dora arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Survivor Türkiye’de bu akşam Anlat Bakalım oyununu 5-2 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Günün rekoru ise 8 kelime bilen Batuhan – Melis ikilisi oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım yarışmacıları, kıymalı börek yiyecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de yeni hafta ödül oyunu ile başladı. Oyun öncesinde avantaj oyunu için takımlardan birer kadın ve erkek yarışmacı seçildi. Kıyasıya mücadeleyi Gönüllüler takımı kazandı. Ödül oyununda sakatlığı nedeniyle Poyraz oynayamadı. Ödül oyununda parkur deniz üzerine kurulu idi. Yarışmacıları parkurun bir kısmında sal üzerinde bir takım arkadaşı mekanizma ile çekti. Heyecanın dorukta olduğu oyunda Gönüllüler takımı, skoru 9-7’ye getirdi. En iyiler mücadelesinde Ünlüler takımı, iki karşılaşmayı da kazanarak beraberliği yakaladı. Böylece, ödül oyunu bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ise kazanan Gönüllüler, 10-9 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor 2021’de oyunu kazanan takım, Domino’s pizzadan üç çeşit pizza yiyecek.

SURVİVOR’DA YENİ KAPTANLAR KİMLER OLDU?

Survivor’da ödül oyunu öncesinde takımlarda yapılan oylama sonucunda Ünlüler takımı kaptanı Batuhan, Gönüllüler takımı kaptanı Poyraz oldu.