Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 7 Mart Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı belli oldu. Survivor 2021’in en sevilen oyunu olan Anlat Bakalım oyununa Ünlüler takımından Gonca ile Sergen kıyafetleri damga vurdu. Verilen süre içinde en fazla kelimeyi takımın yarışmacıları, nefis bir ödülün sahibi oldu. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 7 Mart Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 07.03.2021 21:03
Değiştirme Tarihi: 07.03.2021 21:03
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 7 Mart Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Bu akşam, 7 Mart Pazar günü Survivor 42. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kahkaha dolu Anlat Bakalım mücadelesi yaşandı. Kelimeleri bilmek ve anlatmak için yarışmacıların girdiği haller, izleyenleri kırdı geçirdi. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı, ödül neydi?

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları, meşhur Helvacı Ali’nin irmik helvası çeşitlerinden birini yiyebilecek. İrmik helvası çeşitleri; klasik irmik helvası, Antep fıstıklı olan Cennet çamuru, çikolatalı irmik helvası…

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynandı. Anlat Bakalım oyununda takımlardan ikişer kişi sahneye çıkıyor. Bu yarışmacılardan birine kelimeleri anlatması istenirken diğeri ise kelimeyi bilmeye çalışıyor. Yarışmacılar verilen süre içinde en fazla kelimeyi bilerek takımına sayı kazandırmaya çalışıyor. Günün rekoru ise 9 kelime bilen Batuhan – Merve ikilisinden geldi. Skor 6-6 olunca iki takım da en iyi ikilisini çıkardı. Ünlülerde Batuhan – Merve, Gönüllülerde Dora – Hanzade ikilisi çıktı son oyuna. Bu son oyunda Dora - Hanzade ikilisi 7 kelimesi bilmesine rağmen Batuhan - Merve ikilisi 8 kelime bilerek sayıyı almayı başardı. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren Anlat Bakalım oyununda kazanan 8-7 skorla Ünlüler takımı oldu.