Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 6 Mayıs Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2021’de kurulan yeni takımlar ödül oyunu sonrasında Anlat Bakalım’da karşı karşıya geldi. Mavi takım ve Kırmızı takım, en çok kelimeyi bilerek yiyecek ödülünü kazanmaya çalıştı. Peki, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2021 01:00
Değiştirme Tarihi: 07.05.2021 01:37

Sevilen yarışma Survivor 2021’de yeni takımlar, Anlat Bakalım’da karşı karşıya geldi. Yeni haftaya yeni takımları ile başlayan yarışmacılar, önce ödül oyununda karşılaştı. Sonrasında yarışmanın en eğlenceli oyunu Anlat Bakalım oyununa çıktılar. Kahkahalar ile birlikte tartışmaların da yaşandığı Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, nefis yemek ödülünün keyfini çıkardı. İşte 6 Mayıs Survivor 2021 Anlat Bakalım oyunu detayları…

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları, kişi başına iki tane beyaz peynirli, domatesli tost yiyebilecek.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de yorucu ödül oyunu sonrasında yarışmacılar, Anlat Bakalım oyunu ile stres attı. Oyunda yarışmacılar, belirli sürede en çok kelimeyi bilmeye çalıştı. Günün kelime bilme rekoru 9 kelime bilen Mavi takımdan Merve ve Dora’dan geldi. Gülme krizine sokan oyunda İsmail Balaban ile Mavi takım arasında sert tartışmalar da yaşandı. Altıda bitecek oyunda skor 5-5 olunca en iyiler sahneye çıktı. Mavi takımda Dora ve Poyraz ikilisi 8 kelime bildi. Kırmızı takımdan Batuhan ve İsmail ise beş kelime bildi. Böylece Mavi takım 6-5 skorla Anlat Bakalım oyununu kazandı.

SURVİVOR YENİ TAKIM KADROLARI

Mavi takım: Poyraz, Ayşe, Steven, Sergen, Merve, Dora

Kırmızı takım: İsmail, Batuhan, Berkay, Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Bu akşam Survivor 2021’de Kırmızı takım oylamasında Batuhan kaptan oldu. Mavi takımda ise Merve Aydın yeni takımında ilk haftasında kaptan oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de yeni haftaya yeni takımlarla başlandı. Survivor’ın 18. haftasında kurulan yeni takımların ödül oyunundaki mücadelesi nefes kesiciydi. Sonuna kadar başa baş devam eden oyunu kazanan bayrak yarışına kaldı. Ödül oyununda bayrak yarışı için Mavi takım Steven – Merve, Kırmızı takım Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu çiftini çıkardı. Bayrak yarışında finalde beş başarılı yapılması gerekiyordu. Kırmızı takım, 10-9 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.