Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 29 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu sonrasında Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. Eğlenceli oyunda İsmail ile Steven’ın tartışması ile ortam gerildi. 29 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın ödülü neydi? İşte Survivor Anlat Bakalım oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 30.04.2021 00:25
Değiştirme Tarihi: 30.04.2021 00:25
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 29 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu keyifli anlar yaşattı. Survivor’da yeni haftanın ikinci oyununda yarışmacılar, en çok kelimeyi bilmeye çalıştı. Bazı tartışmaların da yaşandığı Anlat Bakalım oyununu kazanan nefis bir ödülün sahibi oldu. Peki, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Survivor’da ödül neydi?

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, Züber’den fıstık ezmesi ve çekirdeksiz hurma yiyebilecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu heyecanı yaşandı. Ödül oyunu sırasında yaşanan yoğun mücadele sonrasında yorulan yarışmacılar, Anlat Bakalım oyununda dinlenme ve stres atma şansı yakaladı. Yarışmacılar, verilen süre içinde yasaklı sözcükleri kullanmadan en çok kelimeyi bilmeye çalıştı. Anlat Bakalım oyununda skor 4-4 olunca en iyiler çıkarıldı. Gönüllüler takımı Poyraz ve Dora, Ünlüler takımı Sergen ve Melis ile son oyunda yarıştı. Poyraz ile Dora, 9 kelime bilerek günün rekorunu kırdı. Aynı zamanda bu karşılaşmayı alarak skoru 5-4 yaptı. Böylece, Anlat Bakalım oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu öncesinde seçimler yapıldı. 3 erkek bir kadın yarışmacı seçimi sonrasında parkura çıkıldı. Yarışmacılar, parkurda denge, tırmanma ve havuz engellerini aştıktan sonra iki aşamalı atışa geçti. Atışlarda yarışmacılar önce kum torbası ile sepetin mekanizmasını açmaya, sonra da başarılı üç basket atışı yapmaya çalıştı. Oyuna iyi başlayan takım Gönüllüler oldu ve 6-2 öne geçti. Ünlüler takımı, üç karşılaşmayı alarak farkı bire indirdi. Sonrasında yine Gönüllülerin sayıları geldi ve skor 8-5 oldu. Karşılıklı alınan sayılar sonrasında ödül oyununu 10-7 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu.