Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 28 Ocak Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de gündüz yorucu ödül oyunu sonrasında takımlar bol kahkahalı, eğlenceli Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar, kelimeleri arkadaşına söyletmek için şekilden şekle girdi. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 00:48
Değiştirme Tarihi: 29.01.2021 01:11

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen Survivor’da Anlat Bakalım oyunu keyifli anlar yaşandı. 28 Ocak 2021 tarihli Survivor 15. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, nefis bir yemek ödülü için seçili kelimeleri anlatmaya çalıştı. Fakat kelimeleri anlatırken yaşananlar izleyenleri kahkahaya boğdu. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyunu ödülü ne oldu?

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları tuzlu kurabiyeler yiyecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın sevilen yarışması Anlat Bakalım oyununda bir kişi kelimeleri anlatmaya çalışırken diğeri bilmeye çalıştı. Anlatan ile bilecek kişi arasındaki diyalog izleyenleri güldürdü. Kahkahalar içinde geçen oyunda kazanan takımı belirlemek son oyuna kaldı. İki takım da en iyi ikilisini belirledi. Ünlüler takımında Batuhan anlatmaya, İsmail de kelimeyi bilmeye çalıştı. Bu ikili 4 kelime bilirken rakipleri Hanzade – Dora ikilisi de

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam ödül oyununda kazanan takımın yarışmacıları ekmek arası köfte yiyecekti. Bu nefis ödülü kazanmak için yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Zorlu parkurda başa baş geçen oyunda kazanan takımı, son iki oyun belirledi. Geriden gelen Gönüllüler takımı, rakibini yakalayarak beraberliği sağladı. Son iki oyunu da alan Gönüllüler takımı, 10’a 8 skorla ödül oyunu kazandı.