Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 25 Şubat Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan belli oldu. 25 Şubat Perşembe Survivor 35. bölümde yarışmacılar Anlat Bakalım oyununda günün stresini attılar. Kahkahaların havada uçuştuğu, renkli görüntülerin ekrana geldiği Survivor Anlat Bakalım oyununda kazanan takım ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2021 00:23
Değiştirme Tarihi: 26.02.2021 00:23
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 25 Şubat Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki Anlat Bakalım oyunu heyecanı yaşandı. İki takım, gündüz kısmında çok yorucu bir ödül oyunu oynadı. 25 Şubat Perşembe Survivor yeni bölümde yarışmacılar, kelimeleri anlatmak ve bilmek için şekilden şekile girdi. Ortaya çok komik sahnelerin geldiği Anlat Bakalım oyunu yine gülme krizine soktu. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım ödül neydi?

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları peynirli börek yiyecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Anlat Bakalım oyununda takımlardan ikişer kişi çıkıyor. Bir kişi anlatırken diğer kişi ise kelimeyi bilmeye çalışıyor. Verilen sürede en fazla kelimeyi bilen ikili takımına sayı kazandırdı. Günün rekor sayısı 8 kelime bilen Sergen – Öykü ikilisinden geldi. Anlat Bakalım oyununu 5-1 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de sekizinci haftanın ilk ödül oyunu büyük heyecana neden oldu. Ünlüler oyuna hızlı başladı ve 4-1 öne geçti. Fakat geriden gelen Gönüllüler, skoru 5-4 yaparak tadım şansını yakaladı. Sonrasında aldıkları sayılar ile üç farklı skoru yakaladı. Oyunun sonlarında ortam bir anda gerildi ve yarışmacılar arasında tartışma büyüdü. Doğan ile Dora arasındaki olay, kavgaya dönüşmeden arkadaşlarının araya girmesi sonucunda önlendi. Oyunun sonunda 10’a 8 skorla ödül oyununu kazanan Gönüllüler oldu.