Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 25 Ocak Survivor 2022’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı merak ediliyordu. İlgiyle takip edilen yarışmada bu akşam yarışmacılar, Anlat Bakalım oyunu ile eğlenceli anlar yaşadılar. Oyunda yarışmacıların kelimeyi arkadaşına anlatma ve kelimeyi bilme halleri izleyenleri güldürdü. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İlk Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2022 00:27
Değiştirme Tarihi: 26.01.2022 00:27

Survivor 2022 All Star’da bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynandı. Sezonun ilk Anlat Bakalım oyunu, eğlenceli sahneleri ile izleyenleri güldürmeyi başardı. Kahkahalar içinde geçen Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar, verilen sürede en çok kelime bilmeye çalıştı. Eğlenceli anların yaşandığı oyunda kazanan takım nefis bir yemek ödülü kazandı. İşte Survivor Anlat Bakalım oyununda yaşananlar…

SURVİVOR 2022’NİN İLK ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da sezonun ilk Anlat Bakalım oyunu keyifli anlara sahne oldu. Bir yarışmacı yasaklı kelimeleri kullanmadan kelimeyi anlatmaya çalışıyor. Diğer yarışmacı da kelimeyi bulmak için sözcükler üretiyor. Verilen süre içinde en çok kelimeyi bilen ikili, takımına sayı kazandırıyordu. Kahkahalar içinde geçen oyunda Ünlüler takımı, rakibine sayı şansı tanımadı. Ve 5-0 skorla Anlat Bakalım oyununu kazanan Ünlüler takımı, kalem böreği ödülünü kazandı.

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu haftanın Anlat Bakalım oyunu ödülü kalem böreği idi.