Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 22 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununda ödül neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 16. haftası başladı. 22 Nisan 2021 Survivor 75. bölümde yarışmacıların çok sevdiği oyunda cezalı olan İsmail Balaban oyunda yer alamadı. Yine gülme krizine sokan Anlat Bakalım oyununu kazanan nefis ödülün keyfini çıkardı. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı, ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 22.04.2021 21:20
Değiştirme Tarihi: 22.04.2021 22:43

Ekranların sevilen yarışma Survivor 2021’in 16. haftası Anlat Bakalım oyunu ile başladı. İzleyenleri kahkahaya boğan oyun Anlat Bakalım’da İsmail Balaban, cezası nedeniyle izlemekle yetindi. Keyifli yarışmada Ünlüler ile Gönüllüler, ödülü kazanmak için kelime bilgilerini ortaya koydu. 22 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu detayları…

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları, peynirli milföy böreği yiyebilecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni haftasına Anlat Bakalım oyunu ile başlandı. Ünlüler takımından İsmail Balaban, cezası nedeniyle oyunu sadece seyretmekle yetindi. Gönüllüler takımında Aleyna Kalaycıoğlu, rahatsızlığı nedeniyle oyuna katılamadı. Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar, verilen sürede en fazla kelimeyi bilmeye çalıştı. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler oldu ve ilk üç karşılaşmayı kazandı. Ünlüler ise sonraki üç karşılaşmayı kazanınca skor 3-3 oldu ve en iyiler mücadelesine geçildi. Sergen – Batuhan ikilisine karşılık Dora – Poyraz çıktı. Ünlüler takımı 7 kelime bilirken günün rekorunu kıran Poyraz ve Dora ikilisi 8 kelime bildiler. Böylece, 4-3 skorla Anlat Bakalım oyununu Gönüllüler takımı kazandı.