Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 21 Mart Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar, verilen süre içinde en çok kelimeyi bilmeye çalıştı. 21 Mart Survivor 2021’de kahkahaların havada uçuştuğu Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, güzel bir yiyecek ödülü kazandılar. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 20:54
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 20:54
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 21 Mart Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynandı. 21 Mart Survivor 52. bölümde Anlat Bakalım oyununda kelime bilme rekoru kırıldı. Çok eğlenceli ve keyifli vakit geçirilen oyunun sonunda kazanan takım belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı?

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları, club sandviç yiyecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam yarışmacıların çok sevdiği Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. İki yarışmacının yasaklı kelimeleri kullanmadan en çok kelimeyi bilme çabası kahkahalar içinde izlendi. Yarışmada damga vuran ikili Ünlülerden Öykü – Melis, 10 kelime bilerek oyunun rekorunu kırdılar. Yedide bitecek oyunda kıyasıya rekabet yaşandı. Sonuna kadar heyecan içinde devam eden mücadelede 7-6 skorla Anlat Bakalım oyununu kazanan Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı, son sayıyı Reşat ile Dora'nın müthiş performansı ile 9 kelime bilmeleri sonucunda kazandılar.