Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor’da Anlat Bakalım ödülü neydi?

Survivor’da bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Gündüz oynanan zorlu ödül oyunu sonrasında yarışmacılar, Anlat Bakalım oyununda dinlenerek eğlendi. 18 Şubat Perşembe Survivor 30. bölümde Kahkahalar içinde geçen Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, güzel bir ödüle de kavuştu. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2021 00:25
Değiştirme Tarihi: 19.02.2021 00:25
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor’da Anlat Bakalım ödülü neydi?

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu heyecanı yaşandı. 18 Şubat Perşembe günü Survivor’ın 30. bölümde yorucu ödül oyunu sonrasında Anlat Bakalım oyunu ile yarışmacılar dinlenme fırsatı buldu. Kelimeleri bilmek için her türlü yolu deneyen yarışmacıların halleri izleyenleri kahkahaya boğdu. Günün sonunda Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi? İşte detaylar…

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu ödülü, önceki oyunlarda verilenden çok farklı idi. Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları, Gedik Piliç’ten pilav üstü tavuk dönerini kazanacak.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Anlat Bakalım oyununda iki yarışmacı sahneye çıkıyor ve bir kişi kelimeleri anlatırken diğeri ise doğru tahmin etmeye çalışıyordu. Günün en çok kelime bilen ikilileri Sergen - Merve ve Hanzade – Dora oldu. Kahkahalar içinde geçen Anlat Bakalım oyununu 7-4 skorla Gönüllüler kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor’da ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları Arbys’in Beef 'n Cheddar Sandviçi ile birlikte yanında Curly Fries kazandı.

Survivor Türkiye’de bu akşam müthiş bir mücadele içinde geçen ödül oyunu oynandı. Verilen nefis ödülü kazanmak için yarışmacıların hırsları üst düzeydeydi. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı, skoru 7-1 yaparak rakipleri ile farkı açtı. Sonrasında üst üste Ünlülerin aldıkları sayıları ile skor 7-5 oldu. Devamında karşılıklı alınan sayılar ile Gönüllüler 9-6 üstünlüğü yakaladı. Son oyunda parkura çıkan Aleyna, rakibi Gonca’ya parkura atışa şansı bile vermedi. Ve skoru 10-6 yaparak ödülü Gönüllüler takımına kazandırdı.