Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 15 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler takımı, ödül oyunu sonrasında Anlat Bakalım oyunu oynadı. Oyunda verilen süre içinde en çok kelimeyi bilmeye çalışan yarışmacılar, izleyenleri güldürdü. Peki, Survivor Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 16.04.2021 00:26
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 15 Nisan Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’ın 15. haftasında takımlar ilk olarak ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ödül oyunu sonrasında adanın en sevilen oyununda yarışmacılar hem eğlendi hem de bol bol gülerek stres attılar. Peki, 15 Nisan Perşembe Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam yarışmacıların ve izleyicilerin en sevdiği oyun Anlat Bakalım oyunu oynandı Oyunda aynı takımdan bir kişi, yasaklı kelimeleri kullanmadan istenilen kelimeyi anlatırken diğer yarışmacı kelimeyi doğru tahmin etmeye çalıştı. Karşılaşmalarda en çok kelimeyi bilenler takımına sayı kazandırdı. Günün rekorunu 8 kelime bilen Aleyna Kalaycıoğlu - Aleyna Çalışkan ikilisi kırdı. İzleyenleri yine gülmekten kıran geçiren Anlat Bakalım oyununu 7-2 skorla Gönüllüler takımı kazandı.

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, Eti mini popkek yiyecek. Ayrıca, kazanan takım Eti mini popkek’den kampına da götürebilecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyununa Gönüllüler takımında Poyraz ve Berkay oynamadı. Ünlüler takımında ise Çağrı parkura çıkamadı. Ayrıca tedavisi süren Merve de ödül oyununda oynayamadı. Oyunda seçim avantajını kazanan Gönüllüler takımı oldu. Oyunda yarışmacıları en çok zorlayan denge engeli oldu. Tüm engelleri geçen yarışmacıları finalde üç basket atışı bekliyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler oldu. Rakibi ile arasındaki farkı açan Ünlüler takımı, bu skoru oyun sonuna kadar korudu. Mücadeleyi 10-3 skorla kazanan Ünlüler takımı, ödül oyununu kazanan takım oldu.

YEMEK TEMİN EDEN DORA’YA ÜÇ ÖDÜL CEZASI!

Survivor 2021 yeni bölümde ödül oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Dora’nın oyun alanından yemek temin ederken yakalandığını açıkladı. Dora, bekletilen noktada yemeklerin olduğunu ve dayanamadığını itiraf etti. Verilen cezaya razı olduğunu söyleyerek özür diledi. Dora’ya bu kural ihlali karşısında üç ödülden yararlanamama cezası verildi.