Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 14 Ocak Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda yeni yarışmacıları ile Ünlüler Gönüllüler kadrosu oluşturulan Survivor’da bu akşam ilk Anlat Bakalım oyunu oynandı. Gündüz kısmında ödül oyununda çok yorulan yarışmacılar, Survivor Anlat Bakalım oyununda hem eğlendiler hem stres attılar. Peki, 14 Ocak 2021 Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 15.01.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 15.01.2021 00:27
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 14 Ocak Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

TV8’in heyecan ve mücadele dolu yarışma programı Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. 14 Ocak Perşembe Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ilk önce ödül oyunu oynadı. Çok yorucu oyunda büyük güç harcayan yarışmacılar, Anlat Bakalım oyunu ile keyifli vakit geçirdi. Sezonun ilk Anlat Bakalım oyununda kazanan takıma verilen ödül de yarışmacıları hırslandırdı. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar…

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kazanan takıma bisküvi verilecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın en sevilen oyunu Anlat Bakalım’da keyifli anlar yaşandı. Anlat Bakalım oyunu, 7 puan üzerinden oynanıyor. Oyunda bir anlatıcı verilen kelimeleri karşısındaki arkadaşına yasaklı kelimeleri söylemeden anlatmaya çalışıyor. Diğer arkadaşı da tahmin etmeye çalışıyor. İki dakika süre içinde en çok tahmin eden grup takımına bir puan kazandırıyor. Bu kurallarla oynanan oyunda izleyenler de yarışmacılar da çok eğlendi. Kahkahalar içinde geçen Anlat Bakalım oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.