Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 13 Mayıs Survivor 2021 Anlat Bakalım ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 13 Mayıs Perşembe bölümünde Mavi takım ve Kırmızı takım, Anlat Bakalım oyununda karşılaştı. 92. Bölümde oynanan Anlat Bakalım oyununda kahkahalar havada uçuştu. Peki, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödül neydi? Anlat Bakalım oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 14.05.2021 00:51

Survivor 2021’de bu akşam Anlat Bakalım oyunu eğlenceli sahneleri ile izleyenleri güldürmeyi başardı. 13 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelen Survivor 92. bölümde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Oyunu kazanan takım, bayrak yarışı ile belirlendi. Gülme krizine sokan Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı, ödül neydi? İşte Survivor Anlat Bakalım oyunu detayları…

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takımın yarışmacıları, ıspanaklı börek yiyebilecek.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Anlat Bakalım oyunu, izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Oyunda aynı takımdan iki yarışmacıya kürsüye çıktı. Birisi kelimelerin ne olduğu anlatmaya çalışırken diğer yarışmacı tahmin etmeye çalıştı. Yasaklı kelimeleri kullanmadan verilen sürede en çok kelimeyi bilen takım, sayıyı kazandı. Oyunda skor 6-6 olunca en iyiler mücadelesi yapıldı.

Mavi takımdan Dora ve Merve, Kırmızı takımdan Batuhan ve Berkay’ın oynadığı en iyiler mücadelesinde kazanan Mavi takım oldu ve böylece, 7-6 skorla Anlat Bakalım oyununu kazanan oldu.

Anlat Bakalım oyununda 9 kelime bilen Dora ve Merve, günün rekorunu kırdı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Market oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununu Mavi takım kazandı. Survivor 2021 yarışmacıları, market oyununda havuz, ipli denge tahtası gibi zorlu birçok engeli aşması gerekiyordu. Finalde ise iki delikten sokulması gereken dört top atışı vardı.

Market oyununda iyi başlayan Kırmızı takım oldu. 3-0 geriye düşen Mavi takımın ilk sayısı, atışlarda dörtte üç yapan Merve aldı. Sonraki karşılaşmada Poyraz, aralarında tatlı rekabet olan Berkay’ı yenerek farkı bire düşürdü.

Survivor’da önemli oyunda karşılıklı sayılar alınmaya başladı. Skor 5-5 olunca oyunun ikinci yarısı için eşleşmeler yapıldı. İkinci tur eşleşmelerinde Mavi takım, üst üste dört karşılaşmadan galip ayrıldı ve skoru 9-5 yaptı. Sonraki oyunda Berkay’ın kazanması ile skor 9-6 oldu. Devamında parkura İsmail ile Steven çıktı. Parkurun hızlı ismi Steven, karşılaşmayı kazanmayı başardı. Böylece 10-6 skorla market oyununu Mavi takım kazandı.