Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 11 Şubat Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in 11 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelen 25. bölümünde Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar gülme krizine girdi. Verilen tatlı ödülünü kazanmak için en çok kelimeyi bilmeye çalıştı. Gecenin sonunda en çok kelimeyi bilen takım, Anlat Bakalım oyununu kazandı. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım’ı kim kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 12.02.2021 00:39
Değiştirme Tarihi: 12.02.2021 00:39
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? 11 Şubat Survivor 2021’de Anlat Bakalım ödülü neydi?

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler ile Gönüllüler yeni bölümünde Anlat Bakalım oyunu, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Survivor’ın en sevilen oyununda yarışmacılar, kelimeyi arkadaşına tarif ederken epey zorlandı. Kahkahaların havada uçuştuğu Anlat Bakalım oyununu kazanan, güzel bir tatlı yeme şansına erişti. Peki, 11 Şubat Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyununu kim kazandı?

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Yarışmacıların stres atıp eğlendiği Anlat Bakalım oyununu bu akşam kazanan takımın yarışmacıları birer dilim turta yeme şansına erişti.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Anlat Bakalım oyununda bir kişi kelimeyi anlatırken diğer arkadaşı ise doğru kelimeyi bilmeye çalışıyor. Kelimeyi anlatan yarışmacı, yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatması gerekiyor. Verilen süre içinde en fazla kelime bilen ikili takımına bir sayı kazandırdı. Gecenin rekoru ise tam sekiz kelime bilen İsmail – Batuhan ikilisinden geldi.  Bu gece Survivor’da Anlat Bakalım oyununu 5-3 skorla kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam farklı bir ödül oyunu ekrana geldi. Oyun kadar ödül de farklıydı ve yarışmacıları heyecanlandırdı. Bu akşam ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları, bazlama tost yiyip çay içebilecek. Ayrıyeten arcelik.com.tr’de kullanabileceği 10 bin liralık hediye çeki kazanacak. Sevgililer Günü’ne özel bu hediye çeki ile alacağı ürüne sevdiklerine hediye edebilecek.

Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler oldu ve 4-0 öne geçtiler. Geriden gelen Ünlüler, üst üste aldıkları sayılar ile 6-5 üstünlüğü yakaladı. Parkurun ortasında bakılan kelimelere göre finalde seçilen sandık olayı yarışmacıların kafasını karıştırdı. Keyifli, zevkli ve temponun hiç düşmediği ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Survivor’da bu akşam ödül oyununu, Ünlüler 10-8  skorla kazandılar.