Survivor’da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? 21 Ocak Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neyd

Ekranların büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ile doyasıya eğlendi. Gündüz bölümünde ödül oyununu Gönüllüler takımı farklı bir skorla kazanmıştı. Parkurda çok yorulan iki takım, verilen güzel tatlı ödülünü kazanmak için verilen kelimeleri anlatmak için uğraştılar. Kelimeler için yapılan tarifler, benzetmeler ise herkesi güldürdü. Peki, Survivor’da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2021 23:30
Değiştirme Tarihi: 21.01.2021 23:30
Survivor’da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? 21 Ocak Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü neyd

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam yarışmanın en eğlenceli oyunu Anlat Bakalım heyecanı yaşandı. Parkurda gün boyunca ter döken, epey yorulan yarışmacılar, 21 Ocak Survivor 10. bölümde Anlat Bakalım oyunu ile stres attılar. Yarışmacıların kelimeleri, arkadaşının tahmin etmesini sağlamak için uğraşları izleyiciler güldürdü. Bu eğlenceli oyunda kazanan takım, güzel bir tatlı ödülü kazandı. Peki, Survivor’da bu akşam Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Anlat Bakalım oyununu kazanan takım yarışmacıları birer dilim turta ve bir adet kurabiye kazandı.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam baştan sonra kahkahalar içinde geçen bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Anlat Bakalım oyununda takımlardan bir yarışmacı anlatırken diğer yarışmacı anlatılan kelimeyi tahmin etmeye çalışıyor. Kelimeleri anlatırken yasaklı kelimeleri kullanmamak gerekiyor. Bu sırada ortaya çok komik görüntüler çıktı. Bu eğlenceli oyunu 5-3 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SEZONUN EN FARKLI GALİBİYETİ: ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam sezonun en farklı galibiyeti yaşandı. Ünlüler ile Gönüllüler takımı, verilen güzel yemek ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Denizin üzerine kurulan ve çeşitli engellerden oluşan parkurda nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Ödül oyununa hızlı başlayan ve farkı açan takım Gönüllüler oldu. Oyunun sonunda ise Gönüllüler takımı, 10-3 skorla ödül oyununu kazandı. Böylece Survivor 2021’in en farklı galibiyetini elde ettiler.