Survivor’da aile ödülünü kim kazandı? 16 Mayıs Survivor 2021’de aile ödülünü kazanan takım

Survivor’da bu akşam aile ödülünü kazanan takım belli oldu. Survivor 2021 yarışmacılarını bu akşam büyük bir sürpriz bekliyordu. Ailelerinden bir fert, oyun öncesinde yarışmacılar ile kısa süreli de olsa hasret giderdi. 16 Mayıs Survivor 2021’de duygusal anlara neden olan aile ödülü oyunu büyük bir mücadele içinde geçti. Peki, bu akşam Survivor’da aile ödülü oyununu kim kazandı? İşte Survivor aile ödülü oyununa dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2021 00:47
Değiştirme Tarihi: 17.05.2021 00:47
Survivor’da aile ödülünü kim kazandı? 16 Mayıs Survivor 2021’de aile ödülünü kazanan takım

Survivor 2021’de bu akşam aile buluşması gerçekleşti. 16 Mayıs Pazar Survivor 94. bölümde gözyaşları sel oldu. Survivor’da aile ödülü öncesinde aileleri ile kısa bir süre görüştü ve özlemlerini giderdi. Mavi takım ve Kırmızı takım, sezonun en anlamlı ödülünü kazanmak için parkurda müthiş bir mücadele verdi. Günün sonunda kazanan takım canlı yayında belli oldu. İşte Survivor 2021 aile ödülü oyununa dair detaylar…

AİLE ÖDÜLÜ NEYDİ?

Aile ödülü oyunu, iki aşamalı olarak oynanacak. Oyunun ilk aşaması bu akşam, ikincisi yarın akşam oynanacak. Yarın oynanacak ikinci aşama ile ödülü kazanan takım belli olacak. İki gün oynanacak oyunu aynı takım kazanırsa ödülü kazanmış olacak. İki farklı takımın kazanması halinde ise üçüncü bir oyun oynanacak. Her yarışmacının ailelerinden ikişer kişi Dominik’e geldi. Kazanan takım yarışmacıları, Dominik’e gelen aile bireyleri ile birlikte akşam yemeği yiyecekler. İki saate yakın zaman geçirebilecekler.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da aile ödülü avantaj oyunu üç erkek iki kadın yarışmacı ile oynandı. Tüm yarışmacıların parkura çıktığı bayrak yarışında Kırmızı takım, atışlara önce geldi. Fakat Poyraz, geriden başladığı oyunda avantajı takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA AİLE ÖDÜLÜ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam aile ödülü ilk oyunu oynandı. Oyun, 12’de bitecekti. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, 4-1 öne geçti. Kırmızı takım, 6-2 geride kaldığı oyunda üst üste aldığı sayılar ile 7-6 öne geçmeyi başardı.

Survivor’da aile ödülü oyunu ilk ayağı büyük çekişmeye sahne oldu. Kırmızı takım, 6-2’den geri gelerek skoru 9-7 lehine çevirmeyi başardı. Kırmızı takım, rakibi karşısında bu geriden gelişi skoru 11-8’e kadar taşımayı başardı.

Canlı yayına geçilen oyunda takımlardan iki kadın, iki erkek yarışmacı seçildi. Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Dora dışındaki yarışmacılar arasında eşleşme yaptı. Canlı yayında Mavi takımdan mucize bir geri dönüş yaşandı. Üç karşılaşmayı kazanan Mavi takım, skoru 11-11 yaparak oyunu bayrak yarışına taşıdı.

Bayrak yarışında parkura Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu, Poyraz – Merve çıktı. Atıcıların Berkay ve Poyraz olduğu bayrak yarışında nefesler tutuldu. Atışlarda hedefin artırıldığı bayrak yarışında Mavi takım galip geldi. Böylece, aile ödülü 1. oyununu 12-11 skorla kazanan Mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 94. bölümde performans oyunu yine durağan ve denge üzerineydi. Yarışmacılar, başları üzerindeki topu, mekanizma ile düşürmemeye çalıştı. Sunucu Murat Ceylan, yarışmacılara ara ara komutlar vererek oyunu zorlaştırdı. Yarışmacılar, komut ile sağ ve sol taraflarındaki küpleri diğer tarafa koydular.

Performans oyunu ilk olarak kadın yarışmacılar arasında oynandı. Kadın yarışmacılar arasında sembolü kazanan Merve oldu. Erkeklerde ise sembolün sahibi İsmail Balaban oldu.

Bu akşam, Survivor’da sembolü kazanan yarışmacılar, içli köfte yiyeceklerdi. Merve, ödül için Poyraz’ı seçerken İsmail’in tercihi Batuhan’dan yana oldu.