Survivor’da aile ödülü oyununu kim kazandı? Survivor 2021 aileler buluşması ödülünü hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam büyük bir heyecan yaşandı. Beş aya yakın Survivor Türkiye’de mücadele eden yarışmacılar, ödül oyunu öncesinde aileleri ile buluştu. Aile ödülü ikinci etabı da bu akşam oynandı. 17 Mayıs Pazartesi günü müthiş çekişme sonrasında aileler buluşması ödülünü kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 95. bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 00:43
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 01:12

Sevilen yarışma Survivor Türkiye 2021’de yarışmacılar, aile ödülü oyununda karşı karşıya geldi. Mavi takım ile Kırmızı takım, aileleriyle geçirecekleri anlamlı zaman için parkurda kıyasıya bir mücadele girişti. Ödül oyunu ilk etabını Mavi takım kazanmıştı. Peki, Survivor’da aile ödülü oyununu kim kazandı? 17 Mayıs Survivor 2021’de aileler buluşması ödülü detayları…

SURVİVOR AİLE ÖDÜLÜ OYUNU

Survivor 2021’de bayram haftası nedeniyle eleme olmadı. Dokunulmazlık oyunu yerine takımlar, aile ödülü oyununda karşı karşıya geldi. Oyun, iki etaptan oluşuyordu. İki etabı da kazanan takımın yarışmacıları, Dominik’e gelen iki aile ferdi ile akşam yemeği şansını yakaladı.

SURVİVOR’DA AİLE ÖDÜLÜ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da aile ödülü oyunu ikinci etabı bu akşam oynandı. Oyunun ilk etabını Mavi takım 12-11 kazanmıştı. Bu akşam, avantaj oyunu 3 erkek iki kadın yarışmacı ile yapıldı. Tüm yarışmacıların mücadele ettiği bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım oldu. Seçim sonrasında esas oyuna geçildi.

Aile ödülü ikinci etabında yarışmacıları uzun ve zorlu bir parkur bekliyordu. Parkurdaki tüm engelleri aşan yarışmacılar, finalde masadaki beş sembolü top atışı ile düşürmek için çalıştı. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, ilk beş karşılaşmayı vermedi ve 5-0 öne geçti.

Heyecan ve mücadele içinde geçen oyunda Mavi takım, Kırmızı takım ile arasındaki farkın kapanmasına izin vermedi. Canlı yayına geçilmeden önce Mavi takım, 10-5 öndeydi. Aileleri ile buluşmak isteyen iki takım yarışmacıları, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Canlı yayında beş eşleşme parkura çıktı. Üç karşılaşmayı kazanan Kırmızı takım, farkı tek tek kapatmaya başladı. Fakat Mavi takım, oyunu 12-8 kazanmayı başardı.

Survivor’da aile ödülü oyununu kazanan Mavi takım oldu. Mavi takım, ilk oyunu 12-11, ikinci oyunu ise 12-8 kazandı.