Survivor’da Aile Ödülü oyununu kim kazandı? 16 Mayıs Survivor 2021’de Aile Ödülü ilk oyunu kazanan takım!

Survivor 2021’de bu akşam “Aile Ödülü” oyunu oynandı. Survivor’ın 16 Mayıs Pazar günü ekrana gelecek 94. bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Survivor 2021 yarışmacılarının ailelerinden birer fert, oyun öncesinde kısa bir görüşme yaptı. Bu sırada gözyaşları sel oldu. İki aşamalı oynanacak aile ödülü ilk oyunu bu akşam ekrana geldi. İlk oyunu kazanan takım canlı yayında belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da aile ödülü oyununu kim kazandı? İşte Survivor Türkiye aile ödülü detayları…

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2021 23:59
Değiştirme Tarihi: 17.05.2021 01:10

Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam “Aile Ödülü” oyunu duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Acun Ilıcalı tarafından daha önceden Survivor izleyicileriyle paylaşılan Aile Ödülü oyunu bu akşam oynanacak. İki aşamalık olarak oynanacak aile ödülü öncesinde Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları, ailelerinden bir kişiyle oyun öncesinde kısa bir görüşme yaptı. Uzun zamandır uzak kaldıkları, göremedikleri, seslerini duyamadıkları anneleri, babaları, yengesini karşısında gören yarışmacılar gözyaşları içinde kaldı. Kazananın canlı yayında belli olduğu 16 Mayıs Pazar Survivor 94. bölümde “aile ödülü” oyunu gelişmeleri, detayları haberimizde…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Aile ödülü ilk oyunu için oynanan avantaj oyununa takım olarak parkura çıktılar. Nefes kesen mücadelede Kırmızı takım, atışlara önce geldi. Ama Mavi takım, geriden başladığı atışlarda rakibin yenerek seçim avantajını elde etti.

İKİ AŞAMALI OYUNU VE ANLAMLI ÖDÜL!

Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı, aile ödülü oyunu detaylarını açıkladı. Her yarışmacının ailelerinden iki kişinin Dominik'e geldiğini müjdeledi. Aile ödülü, iki oyun olarak oynanacak. İki oyunu da kazanan aynı takım olursa aileleri ile iki saate yakın bir zaman güzel bir akşam yemeği yiyebilecek. 

SURVİVOR’DA AİLE ÖDÜLÜ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ilk aşaması oynanan aile ödülü oyunu 12'de bitti. Ve kazanan takım canlı yayında belli oldu. Parkurda yarışmacılar türlü engeli aşıp finalde kum torbaları ile dokuz adet sembolü devirmesi gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, skoru 4-1 yaptı. Karşılıklı alınan sayılar sonrasında Mavi takım, 6-2 yaptı. Fakat sonrasında Kırmızı takımın atağı geldi ve rakibi ile aradaki farkı kapatmayı başardı. Geriden gelen Kırmızı takım, skoru 10-8 yaparak büyük avantaj sağladı.

Aile ödülü oyununda skor 10-8 iken canlı yayına geçildi. İki takım, eşleşmeler için iki kadın iki erkek yarışmacı belirledi. Kırmızı takımda İsmail, Mavi takımda Dora dışarıda kaldı. Canlı yayındaki ilk karşılaşmayı Berkay kazanarak takımını 11-8 öne geçirdi. Sonrasında Ayşe, Aleyna Çalışkan'ı yenerek skoru 11-9 yaptı.

Canlı yayında aile ödülü oyununda üçüncü eşleşme Steven ile Batuhan idi. Kazanan Steven, farkı bire indirdi ve skoru 11-10 yaptı.

Dördüncü eşleşme için Kırmızı takımdan Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Merve parkura çıktı. Kıl payı karşılaşmayı kazanan Merve, skoru 11-11 yaptı. Ve oyun bayrak yarışına kaldı.

Aile ödülü ilk oyununda bayrak yarışına Kırmızı takımdan Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Merve çıktı. Atıcılar ise Berkay ile Poyraz oldu. Bayrak yarışında normal oyuna göre atışlarda düşürülmesi gereken hedef sayısı artırıldı. Nefeslerin tutulduğu bayrak yarışını kazanan Mavi takım, 12-11 skorla aile ödülü 1. oyununu kazanmış oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Perşembe günü oynanan market oyununu, 10-6 skorla Mavi takım kazandı.

SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Cumartesi günü oynanan büyük ödül oyununu, Mavi takım 10-2 gibi farklı bir skorla kazandı.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA BASKET MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor son bölümde Acun Medya ile Survivor 2021 yarışmacıları bir kez daha basket maçı yaptı. Nefes kesen mücadele sonunda Survivor 2021, Acun Medya’yı 47-44 kazandı.