Survivor’da acil durum konseyi! 11 Mart Survivor 2021’de Barış diskalifiye oldu mu? Çağrı ne karar verdi?

Survivor 2021’de bu akşam acil durum konseyi toplandı. Heyecanın dorukta olduğu yarışma Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Survivor son bölümde Çağrı, karar vermek için süre istemişti. Bu akşam, 11 Mart Perşembe günü toplanan acil durum konseyinde yarışmaya ile ilgili kararını açıkladı. Survivor 45. bölümde Acun Ilıcalı, Ünlüler takımından Barış’ın rahatsızlığına dair son durumu açıkladı. Peki, bu akşam Survivor acil durum konseyinde Barış diskalifiye oldu mu? Survivor Çağrı ne karar verdi? Survivor 2021’den ayrıldı mı?

Yayınlanma Tarihi: 12.03.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 12.03.2021 00:52

Her bölümü ayrı bir heyecanla izlenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde “Acil Durum Konseyi” toplandı. Survivor Türkiye’nin son bölümünde iletişim oyunu sırasında yaşanan olaylar nedeniyle Çağrı yarışmada kalacak mı ayrılacak mı karar verecekti. 11 Mart Perşembe akşamı Survivor 44. bölümde toplanan konseyde Çağrı karar verdiğini söylüyor. Peki, Çağrı ne karar aldı, Survivor 2021’den ayrıldı mı yoksa yarışmada kaldı mı? Ayrıca acil durum konseyinde Barış’ın rahatsızlığına dair son durum belli oldu. Acun Ilıcalı, Barış Özbek’in diskalifiye edilip edilmediğini açıklayacak. Merakla beklenen Survivor yeni bölümü bu akşam saat 20.00’den sonra TV8 ekranlarında…

SURVİVOR 2021 YENİ BÖLÜMDE ACİL DURUM KONSEYİ

Survivor 2021’in merakla beklenen yeni bölümünde “acil durum konseyi” toplanacak. Konseyde neler yaşanacak, Çağrı ne diyecek, Barış’ın son durumu nedir ortaya çıkacak.

ÇAĞRI, NE KADAR VERDİ? SURVİVOR’DAN AYRILDI MI?

Survivor Türkiye son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki iletişim oyunu heyecan ve mücadele içinde geçmişti. Oyunu kazanan Gönüllüler’in sevinci sonrasında ortalık karıştı. Steven’in “Özür dilemeye gerek yok” sözü ile Çağrı’yı çok sinirlendirdi. Arkadaşları, onu sakinleştirmek çok çabaladı. Devamında Murat Ceylan, tansiyonu düşürmek için araya girmek zorunda kaldı. Fakat Çağrı’ya “yeter” dedikten sonra beklenmedik bir tepki aldı. Çağrı, oyun alanını terk etmesiyle olaylar sona erdi. Fakat akşam konseyde Acun Ilıcalı, Murat Ceylan’a yapılan hareketi kabul etmediğini söyleyerek Çağrı’ya “Yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum. Şimdi bize kararını söyle” dedi. Bunun üzerine gözyaşları içinde kalan Çağrı, son kararını açıklamak için bir hafta süre istemişti. Bu akşam, acil durum konseyinde Çağrı, aldığı kararı açıkladı.

Çağrı sözlerine "O gece söz alamadım, pişmanlığımı dile getiremedim. Buraya gelmeden başka hayallerim vardı. Çukur dizisinden ayrıldım. Buraya gelirken ikinci hayalim Acunmedya ailesinin bir parçası olabilmek. İlk hedefim ise annemi gururlandırmaktı. Senin burdan gitmen beni mutlu eder dediğinizde aklıma ilk gelen annemin bunu izliyor olması idi. Benim 2,5 -3 sene önceye kadar oyunculukla ilgim yoktu. Annem kanser olunca onu mutlu edebilmek için oyunculuğa başladım. Bana iki yol sundunuz. Ya gururlu biri olarak yarışmayı bırakmak. Ya da gururumu ayaklar altına alıp annem için yarışmaya devam etmekti. Sizden bir süre istedim. Sabahında kararımı verdim. Kusura bakmayın, gururumu bir kenara bırakıyorum ve annem için yarışmaya devam etme kararı aldım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA BARIŞ DİSKALİFİYE OLDU MU?

Survivor’da Barış, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle son bölümde performans oyunu ve iletişim oyununda oynamamıştı. Survivor Barış Özbek’in son durumu yarışmanın takipçileri ve takım arkadaşları tarafından merak ediliyordu. Bu akşam, acil durum konseyinde Acun Ilıcalı “Konumuz Barış. Sizin sağlınız bize emanet.” dedi. Sonrasında "Barış'ın midesinden rahatsızlığı konusunda Doktor Metin Kuş, konusunda uzman kişilerle görüşüldü. Doktor Metin Kuş'un yaptığı tetkikler sonucunda açlık devam ederse Barış'ın şu anki yaşadığı sıkıntı devam edebilir ve kalıcı hasar bırakabilir. Doktorumuzun şu anda verdiği karara göre Barış Özbek için Survivor sona erdi" dedi. Böylece Barış Özbek, midesinden rahatsızlığı nedeniyle Survivor'dan diskalifiye edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.