Survivor’da 4. eleme adayı kim oldu? 18 Ocak Survivor 2022’de potaya kim girdi, sürgün kampına kim gitti?

Survivor 2022 All Star’da haftanın son eleme adayı belli oldu. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu. Gönüllüler takımı için toplanan konseyde önce son eleme adayı çıkarıldı. Sonrasında sürgün kampındaki yarışmacılar konseye geldi ve SMS oylaması yapıldı. Peki, Survivor’da 4. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 23:33
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 23:55

Survivor All Star’da ilk haftanın son eleme adayı bu akşam belirlendi. Kıran kırana geçen mücadelede dokunulmazlığı kazanan Ünlüler olurken Gönüllüler takımı, konseyde oylama yaptı. Oylama sonucunda bir yarışmacı daha potaya girdi. Konseye gelen sürgün adasındaki yarışmacılar ile birlikte dört isim için SMS oylaması yapıldı. Peki, bu akşam Survivor’da 4. eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR’DA 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2022’de ilk haftanın son dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı oldu. Bir kez daha oylama yapmak zorunda kalan Gönüllüler takımı yarışmacıları, tek tek oylarını kullandı. Oyların sayımı ile kutudan çıkan isimler; Berna, Berkan, Ardahan, Hikmet, Yasin, Seda, Yağmur, Gökhan idi. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Hikmet, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da haftanın son dokunulmazlık oyunu nehir üzerine kurulu zorlu bir parkurda oynandı. Parkura ilk olarak kadın yarışmacılar çıktı. İlk turda kadınlarda 8-5 skorla kazanan ünlüler oldu. Erkekler yarışmacılar da kazanan 8-4 skorla Ünlüler oldu. Bu durumda iki oyunu da kazanan Ünlüler takımı, son dokunulmazlığın sahibi oldu.