Survivor’da 4. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 18 Ocak Survivor 2022’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da son dokunulmazlık oyununu kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor All Star’da ilk hafta kıran kırana mücadele içinde geçiyor. İlk haftanın 4. dokunulmazlık oyunu 18 Ocak Salı Survivor 4. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, zorlu nehir parkuruna çıktı. Oyunun başında sakatlanan Evrim, tedavisi için hastaneye götürüldü. Müthiş bir tempoda geçen oyunu kazananı atışlar belirledi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 22:58
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 23:54

Survivor 2022 All Star mücadelesi tüm hızıyla, heyecanıyla TV8 ekranlarında devam ediyor. Bu akşam, Survivor’ın dördüncü bölümünde İki takım arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler, ilk haftanın son dokunulmazlık oyununda nehir parkurunda karşılaştı. Survivor 2022’nin 18 Ocak Salı bölümünde Evrim’in oyunun başında sakatlanması, sonrasında hastaneye götürülmesi moralleri bozdu. Yağmurun çok etkili havada müthiş bir çekişme yaşandı. Peki, Survivor All Star’da dördüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da haftanın son dokunulmazlık oyunu nehir üzerine kurulu zorlu bir parkurda oynandı. Oyunda Adem Kılıççı, Gökhan, Ogeday yer almadı. Aycan, oyun öncesinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle parkura çıkamadı. İlk oyunda sakatlanan Evrim ise hastaneye götürüldü. Parkurda engelleri aşan yarışmacıları, son olarak atışlarda çubuklarla topları devirmeleri gerekiyor.

Parkura ilk olarak kadın yarışmacılar çıktı. Oyunda müthiş bir heyecan ve mücadele vardı. Son anına kadar kıran kırana geçti. İlk turda kadınlarda 8-5 skorla kazanan ünlüler oldu. Erkekler yarışmacılar da varlarını yoklarını ortaya koydu. Kazanan 8-4 skorla Ünlüler oldu. Bu durumda iki oyunu da kazanan Ünlüler takımı, Survivor’da dokunulmazlığı elde etti.