Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Haziran Survivor 2021’de kader günü!

Heyecanla takip edilen Survivor 2021’de bu akşam 3. eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye’nin son haftasında dokunulmazlık mücadeleleri nefes kesmeye devam ediyor. 21 Haziran Pazartesi Survivor yeni bölümde yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için müthiş mücadeleler ortaya koydu. Survivor’ın 125. bölümünde eleme potasına son giren Aleyna mı Berkay mı oldu? Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölümde yaşanacaklar…

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 23:48
Değiştirme Tarihi: 22.06.2021 00:15

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam haftanın son eleme adayı belli oldu. Böylece Survivor 2021 yarı finaline kalan ikinci isim de belli olmuş olacak. Survivor Türkiye’nin 21 Haziran Pazartesi bölümünde yarışmacılar, son kez dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Her bir yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti.  Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi ekrana gelecek. Ve Survivor 2021 sezonunun son eleme adayları belli olacak. Bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? Potaya giren son isim Aleyna mı Berkay mı oldu? Merakla beklenen soruların cevapları, Survivor yeni bölümle birlikte haberimizde.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun son dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Survivor’da beş yarışmacı, parkurda sezonun en iyi performansını sergilemeye çalıştı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar ilk olarak zamana karşı yarıştı. Bu tur sonunda ilk üç sırayı İsmail Balaban, Poyraz ve Berkay aldı. Bu üç isim direkt yarı final turuna kalırken Ayşe ile Aleyna ön eleme turunda karşılaştı. İkili arasında geçen nefes kesen mücadeleyi son atışla 3-2 kazanan ve yarı finale yükselen Ayşe oldu.

Son dokunulmazlık oyunu yarı finalinde İsmail Balaban ile Ayşe, Poyraz ile Berkay karşılaştı. Finale ilk yükselen isim, İsmail Balaban'ı 5-0 yenen Ayşe Yüksel oldu. Ayşe'nin finaldeki rakibi ise Berkay'ı 5-1 yenen Poyraz oldu. Final turunda ise 5-3 skorla Poyraz'ı geçen Ayşe, Survivor'daki son dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Aleyna kazandı ve ilk eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail’in söylediği Poyraz, ikinci eleme adayı oldu. Bu akşam, 3. dokunulmazlığı kazanan Ayşe oldu. Ayşe, son eleme adayı olarak ise Berkay'ın ismini söyledi.