Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? 7 Haziran Survivor 2021’de dokunulmazlığı ve ödülü kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021, finale doğru giderken son sekize kalan yarışmacıların mücadelesi devam ediyor. Survivor’ın 7 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelecek 113. bölümünde yarışmacılar, üçüncü kez bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. İlk dokunulmazlığı Poyraz, ikinci dokunulmazlığı Berkay almıştı. Eleme adayları ise Aleyna ve Steven olmuştu. Survivor Türkiye’de son dokunulmazlığı kazanan ismin ada konseyinde kimi eleme adayı göstereceği büyük merak konusu idi. Dokunulmazlık oyunu öncesinde kazananın alacağı sürpriz ödülü Murat Ceylan açıkladı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölüme dair gelişmeler, yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 23:54
Değiştirme Tarihi: 08.06.2021 00:31

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye’de 2021 sezonu büyük finaline az bir zaman kaldı. Şampiyonluk yarışı veren sekiz yarışmacı, bu hafta başlayan bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele veriyor. Survivor’da ilk dokunulmazlığı Poyraz, ikinciyi Berkay kazandı. Ve onların gösterdiği eleme adayları Aleyna ve Steven oldu. 7 Haziran Pazartesi Survivor yeni bölümde 3. dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar bireysel mücadele verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan isim, ada konseyinde haftanın son eleme adayını açıkladı. Ve haftanın eleme adayları için bu akşam SMS oylaması yapılacak. Bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim, üç arkadaşı güzel bir ödül de kazandı. Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu sorularının cevapları 113. bölümde belli oldu. Survivor yeni bölüme dair tüm gelişmeler, detaylar haberimizde.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan isim, yanında üç arkadaşını da götürebilecek. Sürat motorları ile alınan yarışmacılar, süper lüks villaya götürülecek. Villada ise fütüristik bir parti 2050’ler partisine katılacak, nefis bir akşam yemeği güzel bir müzik eşlik edecek.

SIRALAMA TURU

Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu, sıralama turu ile başladı. Yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak en kısa zamanda tamamlamaya çalıştı. Turun sonunda 1. İsmail, 2. Poyraz, 3. Berkay, 4. Ayşe, 5. Aleyna, 6. Dora, 7. Batuhan, 8. Steven şeklinde sıralama oluştu.

SURVİVOR’DA 3. BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam haftanın son bireysel dokunulmazlığı oynandı. Ada konseyini rahat geçirmek isteyen yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda ter döktü, büyük güç harcadı, tüm dikkatini oyunu kazanmaya verdi. Parkurda omuzlarında taşıdıkları platform üzerindeki sembolü devirmemek için yoğun çaba sarf etti. Finalde ise çember üzerindeki renkli çubukları tamamladıktan sonra iki başarılı halka atışı yapmaya çalıştılar.

İLK TUR EŞLEŞMELERİ

Sıralama turu sonrasında eşleşmeler şu şekilde oldu;

İsmail - Steven
Berkay - Dora
Aleyna - Ayşe
Batuhan - Poyraz

Müthiş mücadelelere sahne olan karşılaşmalarda Berkay, Dora'yı 2-0 geriden gelerek 3-2 yendi ve üst tura çıktı. Aleyna'yı 3-1 Ayşe ve Batuhan'ı aynı skorla geçen Poyraz, üst tura çıktı. İsmail ise Steven'ı 3-2 yenerek yarı finale çıktı. Yarı finalde İsmail - Ayşe ve Berkay - Poyraz eşleşmesinde finale çıkanlar İsmail ile Berkay oldu.

Final mücadelesinde İsmail Balaban, Berkay'ı 5-1 yenerek dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde son dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail, ada konseyinde bir isim söyledi. İsmail'in söylediği Ayşe, haftanın 3. eleme adayı oldu. Böylece, haftanın eleme adayları Aleyna, Steven ve Ayşe oldu.

SURVİVOR 2021’DE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor Türkiye’de 23. Haftada bireysel dokunulmazlık oyunları başladı. Haftada üç kez oynanacak dokunulmazlıkların ilkini Poyraz kazandı. Onun eleme adayı tercihi ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. İkinci dokunulmazlığı kazanan Berkay ise eleme adayı olarak Steven’ı gösterdi. Bu akşam, üçüncü dokunulmazlığı kazanan isim, son eleme adayını söyleyecek.