Survivor’da 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 24 Ocak Survivor 2022 All Star’da haftanın eleme adayları kimler?

Survivor All Star 2022’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ile potaya giren son eleme adayı belli olacak . 24 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen 8. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi verdi. İki takım da birer kez dokunulmazlık kazandı ve bir eleme adayı daha çıkarmak istemiyordu. Hikmet'in oyunu bıraktığı, Berkan ile Batuhan'ın tartışması oyuna damgasını vurdu. Dokunulmazlığı kaybeden takım, bir eleme adayı çıkaracak. Sonrasında eleme adayları için oylama yapıldı. 4. eleme adayını da performans birincisi söyledi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star 3 ve 4. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2022 23:13
Değiştirme Tarihi: 24.01.2022 23:20

Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan Survivor All Star 2022’de bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu mücadelesi ekrana geldi. Survivor’ın 24 Ocak Pazartesi tarihli bölümünde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda Berkan ile Batuhan arasında gerilim yükseldi. Hikmet’in rakibi fodepar yaptı diyerek oyunu bıraktı. Müthiş mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takım, haftanın son eleme adayını belirledi. Sonrasında en başarılı yarışmacı, dördüncü eleme adayını söyledi. 3. ve 4. eleme adayının belli olduktan sonra eleme adayları için SMS oylaması yapılacak. Peki, Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları kimler? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ikinci haftanın son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Denize kurulu parkurda iki takım yarışmacıları kıyasıya mücadele veriyor. Denizde başlayan parkurda çapraz olarak ilerleyen engelleri aşan yarışmacılar, finalde kum torbaları ile küpü arkasındaki sepete düşürürek sayı kazanmaya çalıştı.

Dokunulmazlık oyununda önce kadın yarışmacılar parkura çıktı. İlk turda 8-5 skorla Gönüllüler takımı kazandı. İkinci turda erkek yarışmacıların mücadelesini 8-6 skorla Gönüllüler kazandı. Böylece Gönüllüler, 3. dokunulmazlık oyununu kazandı.

BERKAN İLE BATUHAN BİRBİRİNE GİRDİ!

Oyun sırasında bencte gerilim yükseldi, Batuhan ile Berkan arasında sert tartışmalar yaşandı. Berkan'ın "elini indir" demesine Batuhan "indirmiyorum ne yapacaksın?" diye karşılık verdi. İkili arasındaki tartışmanın dozu arttı ve birbirlerinin üzerine yürüdü. Arkadaşları iki yarışmacıyı da sakinleştirmeye çalıştı.

HİKMET OYUNU BIRAKTI!

Oyunda rakibinin fodepar yaptığını söyleyen Hikmet’in oyunu bırakması arkadaşlarını çok kızdırdı. Hikmet'in itirazları üzerine kayıtlara bakıldı fakat Barış'ın zamanında çıkış yaptığı belirlendi. Fakat Hikmet, oynamayı reddetti. Ve oyun alanını terketti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2022’de son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde oylama yaparak bir eleme adayı belirledi. Ünlülerin performans birincileri Batuhan ve Nagihan dokunulmazlık aldı. Oylamada ismi en çok yazılan Ayşıl, üçüncü eleme adayı oldu. Ünlüler takımından bu haftanın en başarılı ismi ise Nagihan, dördüncü eleme adayı olarak Sercan'ı söyledi.

SURVİVOR 2022 ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor All Star’da ikinci haftada ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında sürgün adasına giden 1. eleme adayı Mert Öcal oldu.  İkinci dokunulmazlık oyununda kazanan ise Ünlüler takımı olunca Gönüllüler takımı, konseyde eleme adayı olarak Berna’yı seçti.

Survivor’da bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bu akşam iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. İlk olarak oylama yapıldı. Bu oylamada performans birincisi olarak Nagihan ve Batuhan'ın dokunulmazlığı vardı. Oylamada adı en çok yazılan Ayşıl, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında galibiyet sayısı daha fazla olduğu için Nagehan, dördüncü eleme adayını Sercan'ı söyledi.