Survivor’da 2. yarı finalist kim oldu? İşte 23 Haziran Survivor 2021’in yarı finalisti ve eleme adayları

Survivor Türkiye 2021’in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılar arasında yarı finale kalabilmek için müthiş bir mücadele oynandı. Geçtiğimiz günlerde oynanan performans oyununda İsmail Balaban oyunu kazanarak ilk yarı finalist olma hakkını kazanmıştı. Survivor’da bu akşam ise Aleyna, Ayşe ve Poyraz arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. İki aşamalı oynanan oyun sonrasında Survivor 2021'in 2. yarı finalisti ve eleme adayları belli oldu. Peki, Survivor’da 2. yarı finalist kim oldu? İşte 23 Haziran Survivor 2021’in yarı finalisti ve eleme adayları.

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 23:46
Değiştirme Tarihi: 24.06.2021 00:06
Survivor’da 2. yarı finalist kim oldu? İşte 23 Haziran Survivor 2021’in yarı finalisti ve eleme adayları

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor Türkiye 2021’in yayınlanan yeni bölümünde yarı finale kalabilmek için Ayşe, Aleyna ve Poyraz arasında müthiş bir parkur mücadelesi yaşandı. İsmail Balaban’ın yarı finali garantilemesinin ardından üç kişi arasında oynanan final oyununda yarışmacılara beş can verildi. Oyunda beş sayıyı bulan isimler final etabında yarıştı ve Survivor’da 2. yarı finalist belli oldu. Survivor'da bir kişinin daha yarı finalist olmasıyla birlikte çeyrek finalde 2 kişi oylamaya çıkacak ve en daha az oyu alan kişi yarı finale gidemeden elenecek. Peki, Survivor’da 2. yarı finalist kim oldu? İşte 23 Haziran Survivor 2021’in yarı finalisti ve eleme adayları.

SURVİVOR’DA 2. YARI FİNALİST VE ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor 2021’de büyük heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Survivor’da bu akşam eleme sonrasında kalan üç yarışmacı arasında final oyunu oynandı ve yarışmacılara beş can verildi. Oyunda beş sayıyı bulan isimler finale kaldı. Finale çıkan Ayşe ve Aleyna arasında on sayıyı yapan yarışmacı, oyunu kazanarak 2. Yarı finalist olma hakkını kazandı. Survivor’da bu akşam oynanan final oyununda yarı finale çıkmayı garantileyen 2. İsim Ayşe oldu. Oyunu kaybeden Aleyna ve Poyraz için yarın oylama yapılacak. Bu oylamanın sonucu İstanbul’daki yarı finalde açıklanacak ve sezonun dördüncüsü bu oylama sonucunda belli olacak.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun son ödül oyunu bu akşam ekrana geldi. Mavi takım ile Kırmızı takım, sezonu güzel bir ödülle kapatmak için parkurda son kez kıyasıya bir mücadeleye girişti. Mavi takımda Poyraz ile Ayşe, Kırmızı takımdan Berkay, Aleyna ve İsmail’e karşı ödül için çekişti. Oyunda skor 3-3 iken Berkay ile Poyraz parkura çıktı. Parkurda Berkay çok kötü düştü ve dizini engele çarpması ile acı içinde yere yığıldı. Önce Poyraz'ın yardımına geldiği Berkay'a yapılan müdahale sonrasında parkur dışına alındı. Sonrasında Ayşe, Aleyna'yı yenerek 4-3 yaptı. Devamında ise kendini iyi hisseden Berkay, oyuna kaldığı yerden devam etti ve Poyraz'ı yenerek skoru eşitledi. Oyunda 8-5 öne geçen Mavi takım, bu üstünlüğünü koruyamadı. Sonrasındaki beş karşılaşmayı alan Kırmızı takım, ödül oyununu 10-8 skorla kazandı.

Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldiği Survivor yeni bölümde kazanan takımın yarışmacıları, kendilerini süreceği iki lüks spor araba ile ultra lüks bir villaya gidecek.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de 2021 sezonu için altı aya yakın bir zamandır mücadele eden beş yarışmacı, bu hafta yarı finale kalma mücadelesi verdi. Performans oyunu finalini kazanan İsmail Balaban, son dörde giren ilk isim oldu. Sonrasında ilk dokunulmazlığı kazanan Aleyna, eleme adayı olarak Ayşe’yi söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban’ın tercihi ise Poyraz oldu. Son dokunulmazlığı kazanan Ayşe ise Berkay’ı son eleme adayı olarak seçti. İsmail Balaban’dan sonra Aleyna Kalaycıoğlu da son dörde kalmayı garantilemiş oldu. Dün akşam yapılan oylama sonucunda Ayşe, Poyraz ve Berkay arasında en az oyu alan Survivor’dan elenecekti. Yarışmaya beşinci olarak veda eden ve İstanbul'a gidemeyecek olan isim Berkay oldu.

SURVİVOR 2021 YARI FİNAL VE FİNAL TARİHLERİ

Survivor’da 2021 sezonu yarı finali ve finali İstanbul’da canlı yayınla ekrana gelecek. Yarı final 24 Haziran Perşembe günü yayınlanacak. Final ise 25 Haziran Cuma günü yapılacak.