Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu, potaya kim gitti? Eleme potasına Sancakay mı Dora mı Hanzade mi gitti?

Survivor 2021’de bu akşam ada konseyi ikinci kez toplandı. 17 Ocak 2021 tarihli Survivor 7. bölümde Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için SMS oylaması yapıldı. Sonrasında ise takımın yarışmacılar tek tek oylarını kullandı. Çıkan sonuç herkesi şaşırtırken potaya giren ikinci isim de belli oldu. Peki, Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2021 ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 22:52
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 23:33

Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor’da bu akşam kritik dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için çok uğraştı, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyi toplandı. Gönüllüler takımında kullanılan oylar sonrasında Acun Ilıcalı’yı bile şaşırtan bir sonuç ortaya çıktı. Peki, Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Ada konseyinde neler yaşandı?

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’nin 17 Ocak Pazar akşamı ekrana gelen 7. bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için ilk olarak SMS oylaması yapıldı. Sonrasında yarışmacılar, eleme potasına gidecek olan ismi yazdı. Sandıktan üç farklı isim ortaya çıktı. Dora, Sancakay, Hanzade’nin oyları eşit idi ve sandıktan çıkacak son oy eleme adayını belirledi. Çıkan son kağıtta Sancakay'ın ismi yazılı çıktı. Böylece, Survivor'da ikinci eleme adayı Sancakay oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Avantaj oyunu sonrasında seçimler yapıldı ve yarışmacılar parkurda tek tek karşılaştı. Parkur, su kaydırağı ve havuz ile başlıyor, sonrasında türlü engellerden oluşuyordu. Finalde ise dikili beş çubuğu devirmesi gerekiyordu. Parkurda atışları iyi olan yarışmacılar sayıyı takımına kazandırdı. Nefeslerin tutulduğu dokunulmazlık oyununda ünlüler lehine skor 9-6 iken Çağrı ve Poyraz karşı karşıya geldi. Çağrı müthiş bir atış başarısı gösterdi ve skoru 10-6 yaparak takımına dokunulmazlığı kazandı. Oyun sonrasında Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü de Çağrı’ya verdi.