Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de potaya giren isim

Survivor’da ikinci eleme adayı belli oldu. Bu akşam, Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. İki takım arasında gidip gelen oyunda dokunulmazlığı kazanan rahat bir nefes aldı. Kaybeden takımda ise ada konseyinde çıkarılan eleme adayı izleyenleri şaşırttı. Peki, Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 15.02.2021 00:17
Değiştirme Tarihi: 15.02.2021 00:17
Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de potaya giren isim

Her bölümü ayrı bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Müthiş bir heyecan içinde geçen, izleyenlerin nefesini kesen dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın 2. eleme adayı belirlendi. Baştan sona kadar başa baş geçen oyunda dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren ikinci yarışmacı da belli oldu. 14 Şubat Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 27. bölümde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazanmak için karşılaştı. Sırayla dizilen yarışmacılar, sallanan bir zemin üzerinde ellerindeki platformda küpleri devirmemeye çalıştı. Bu denge oyununda erkeklerde ve kadınlarda kazanan Gönüllüler oldu. Böylece dokunulmazlık oyununda avantajı kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR 2021’DE 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor’da mücadele ve heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Zevkli karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda su üzerinde denge mücadelesi yapıldı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları, denge tahtası üzerinde rakiplerini devirmek için türlü taktikler denediler. Kritik dokunulmazlık oyununda sayılar karşılıklı alındı. Aralarında fark açılmadan ilerleyen oyunda Gönüllüler 9-7 yapınca iki takım da en iyilerini seçti. İlk oyunda karşılaşanlar Ünlülerden İsmail ile Gönüllülerden Berkay oldu. Bu karşılaşmadan galip gelen İsmail, skoru 9-8 yaptı ve Ünlülere umutlandırdı. Sonraki oyunda ise Merve ile Ayşe karşı karşıya geldi. Bu oyunda nefesler tutuldu ve 1-1 olan oyunda kimin ayakta kalacağı heyecanla bekleniyordu. Bu mücadeleden galip ayrılan Ayşe, Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden yine Ünlüler takımı oldu. Toplanan ada konseyinde Ünlüler takımı bir kez daha eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ünlüler takımı erkek yarışmacılar arasından bir isim seçmek zorunda idi. Sırasıyla kullanılan oylar, Acun Ilıcalı tarafından tek tek açıldı. Buna göre ismi yazılanlar Hayrettin, Çağrı, Sergen idi. Bu isimler arasında adı 6 kere yazılan Çağrı, 2. eleme adayı oldu.