Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 9 Mayıs Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor son bölümde ilk dokunulmazlığı kazanan Mavi takım olmuş, Kırmızı takımdan eleme adayı Batuhan çıkmıştı. 9 Mayıs Pazar Survivor 88. bölümde dokunulmazlığın ikinci ayağında takımlar karşı karşıya geldi. Çeyrek finale kalacak yarışmacıları belirleyecek dokunulmazlık oyununda çekişme üst düzeydi. Kıyasıya sürecek bir mücadele sonunda dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir eleme adayı çıktı. Peki, bu akşam Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 23:52
Değiştirme Tarihi: 10.05.2021 00:40

TV8’in büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor’da 18. hafta takımların karıştırılması ve yeni takımların oluşturulması ile başladı. Bu yeni takımlar Mavi takım ve Kırmızı takım idi. Bu takımlar, bu akşam bir kez daha dokunulmazlık oyunu oynadı. Çeyrek final öncesinde son elemenin yapılacağı haftada dokunulmazlık oyunu büyük önem taşıyordu. İlk dokunulmazlığı alan Mavi takım ikinci ayağını da kazandı? Yoksa Kırmızı takım kazanarak skoru eşitledi mi? Survivor’da 2. dokunulmazlığı kim oldu? Dokunulmazlığı kaybeden takımdan potaya giden kim oldu? 9 Mayıs Pazar Survivor 88. bölüm gelişmeleri, detayları haberimizde…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Oyuna Kırmızı takım İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu ikilisiyle çıktı. Mavi takım ise Poyraz ve Ayşe ile parkura çıktı. Bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım, seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlığın ikinci ayağı ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, parkura ellerinde bir tahta ile başlıyordu. Bu tahta ile engellerdeki boşluğa koyarak ilerliyordu. Finalde ise bu tahta atışı yapılacak yere yerleştirildikten sonra beş halka atışına geçildi. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım, 3-0 öne geçti. Mavi takımın sürdürdüğü kıyasıya mücadele ile skor 4-4 oldu. Devamında ise Kırmızı takımın atağı geldi ve fark yine üçe çıktı. Karşılıklı alınan sayılar ile skordaki fark değişmedi. Kırmızı takım, 10-6 skorla ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım kaybettiği için önce SMS halk oylaması yapıldı. Seyirci oylaması sırasında Mavi takım ve Kırmızı takımdan söz alanlar karşılıklı görüşlerini dile getirdi. Acun Ilıcalı, özellikle Mavi takımdan Poyraz ve Dora'nın karşı takımı kızdırmak için konuştuklarını ve hareket ettiklerini dile getirdi ve bundan dolayı iki ismi uyardı. Eskiden aynı takımda olan Merve ile Batuhan arasındaki "samimiyetsiz" tartışması konseye damga vurdu.

Ada oylamasında Mavi takımdan çıkacak eleme adayı için isimler yazıldı. Yazılan isimler; Poyraz ve Sergen idi. Strateji yapan Mavi takımda eleme adayı Poyraz oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK DOKUNULMAZLIK VE İLK ELEME ADAYI

Survivor 2021’de mavi takım ile kırmızı takım arasında ilk kez bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Yeni takımlar arasındaki ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan eleme adayı Batuhan çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.