Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 30 Mayıs Survivor 2021 dokunulmazlık ve düello oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu ve düello oyunu ekrana geldi. Survivor Türkiye’de dokunulmazlığın ilk ayağını Kırmızı takım kazanmıştı. 30 Mayıs Survivor 106. Bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu için takımlar karşılaştı. Dokunulmazlık oyunu yanında iki challenge da yarışmacılar bireysel performanslarını ortaya koydu ve ödülü kazanmak için mücadele etti. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanan ada konseyinde bir eleme adayı daha çıktı. Peki, bu akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor’da dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı? Düelloyu kim kazandı? İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 00:13
Değiştirme Tarihi: 31.05.2021 00:53

Sevilen yarışma Survivor 2021’de heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor Türkiye son bölümde 22. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanmış, bayrak yarışına kalan oyunu Kırmızı takım kazanmıştı. Bu akşam, 30 Mayıs Pazar günü dokunulmazlığın ikinci ayağı ekrana geldi. Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde düello oyunu oynandı. Batuhan – Poyraz ve Ayşe – Aleyna Kalaycıoğlu challenge’ları nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Günün sonunda kıran kırana mücadeleler sonrasında dokunulmazlık oyununu ve düelloyu kazanan belli oldu. Toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takım, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı, düelloyu kim kazandı? Survivor yeni bölüme dair tüm gelişmeler ve detaylar haberimizde.

DÜELLO OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor düello oyununda ilk challenge Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu arasında oldu. Parkurda iki atıştan ilkini Ayşe, diğerini Aleyna belirlemişti. Düelloda iyi başlayan Ayşe oldu ve 4-0 öne geçti. Sonra Aleyna Kalaycıoğlu'nun atağı ile fark ikiye düştü. Fakat Ayşe, 5-2 skorla Aleyna Kalaycıoğlu'nu yenmeyi başardı.

Sonraki düelloda Poyraz ile Batuhan aynı parkurda karşı karşıya geldi. Atışlarda seramik atışı Batuhan'ın, basket atışı Poyraz'ın seçimi idi. Poyraz, Batuhan karşısında tüm karşılaşmaları aldı ve 5-0 düelloyu kazanan isim oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Mavi takım ile Kırmızı takım, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi veriyor. Oyun öncesinde avantaj için bayrak yarışına Kırmızı takımdan Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Ayşe çıktı. Avantaj oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu zorlu bir parkurda oynandı. Yarışmacılar, parkurdaki tüm engelleri geçtikten sonra finalde iki aşamalı bir atışla karşılaştı. Önce kum torbası ile hedeflerin vurulması, sonrasında sepetlere üç basket atılması lazımdı. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım oldu ve skoru 5-2 yaptı. Mavi takım, üst üste aldığı sayıları ile 7-6 öne geçmeyi başardı. Devamında karşılıklı sayılar ile skor 8-8'e geldi.

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununda Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu'nu yenerek Mavi takımı 9-8 öne geçirdi. Sonrasındaki karşılaşmada Poyraz ile Batuhan karşılaştı. İkili arasındaki nefes kesen mücadele sonrasında kazanan Poyraz, skoru 10-8 yaptı. Böylece, Mavi takım ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN?

Survivor yeni bölümde toplanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, yaklaşan finalin zamanına dair açıklamalar yaptı. Survivor'da bu hafta eleme ile kişi sayısı sekize düşecek ve adalar birleşecek. Yarışmacı sayısı dörde düştüğü zaman ise finale girilmiş olacak. Acun Ilıcalı, büyük finale bir aydan az bir zaman kaldığı müjdesini verdi. Acun Ilıcalı, diğer yandan ödül oyunlarına değinerek önümüzde hafta Survivor Yunanistan ile yine birlikte bir oyun oynanacağını açıkladı.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takım için ada konseyi toplandı. Bu akşam, dokunulmazlığın ikinci ayağını Kırmızı takım kaybetti. Kırmızı takımın oylaması sonucunda adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de dokunulmazlığın ilk ayağı kıyasıya bir mücadeleye sahne olmuş, bayrak yarışına kalan oyunu kazanan Kırmızı takım olmuştu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, ada oylamasında Dora’yı eleme adayı olarak çıkarmıştı.