Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 28 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecanın dorukta olacağı Survivor 37. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıran kırana bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. İlk dokunulmazlığı alan Gönüllüler, bu akşam da kazanıp karşı takımı bir kişi daha eksiltmek istiyordu. Ünlüler takımı ise ivmeyi tersine çevirmek, elemeye karşı takımı da katmak için varını yoğunu ortaya koydu. Peki, 28 Şubat Pazar Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 01.03.2021 00:18
Değiştirme Tarihi: 01.03.2021 00:25

TV8’in büyük bir heyecanla takip edilen yarışması Survivor Türkiye’de Ünlüler Gönüllüler arasında ada kalma mücadelesi devam ediyor. Survivor 2021’in 28 Şubat Pazar akşamı ekrana gelen 37. bölümünde bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verildi. Yarışmacılar, Survivor’da kalma sürelerini en az bir hafta daha uzatmak için dokunulmazlık oyununda her şeylerini ortaya koydu. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Oyunda iki takımdan birer erkek ve kadın yarışmacı seçildi. Ünlüler İsmail - Merve, Gönüllüler Yunus Emre - Aleyna Kalaycıoğlu olarak parkurda yerlerini aldı. İkili olarak 50 kilodan başlayan oyunda rakip takımın sepetine kalan yarışmacılar kum torbalarını atmaya başladı. Ünlülerde 82, Gönüllülerde 84 kilo olunca Yunus Emre - Aleyna ikilisi bırakmak zorunda kaldı ve avantajı Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, yarışmanın klasiği sayılan bir oyun oynandı. Erkek yarışmacılar 36, kadın yarışmacılar 18 kilodan başladı. Diğier yarışmacılar, ellerinde kum torbaları ile parkuru bitirip rakip takımın yarışmacısının sepetine atmaya çalışıyor. Ne kadar çok kum torbasına rakip takım yarışmacısının sepetine atılırsa sayıyı almak için avantaj elde edilmiş oluyordu. İkişer kiloluk kum torbaları atıldıkça artan ağırlık karşısında yarışmacılar zorlanmaya başlıyordu. Oyunda 2-0 geriden gelen Ünlüler, skoru 6-2'ye getirmeyi başardı. Oyunun ikinci turunda atıcı olan yarışmacılar hem erkek hem kadın yarışmacılar idi. İlk turda başarılı olan Ünlüler, bu turda bu başarılarını devam ettirdi. Günün sonunda Ünlüler takımı, 10'a 6 skorla ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. Önce SMS halk oylaması yapıldı, sonrasında Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yapılan oylama ile bir eleme adayı çıkarıldı. Bu akşam ismi yazılanlar; Dora, Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, Survivor'da haftanın 2. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler son bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Büyük bir ivme yakalayan Gönüllüler takımı, market oyununu kazandıktan sonra Ünlüler takımını 10’a 5 yenerek dokunulmazlığı da kazandı. Ünlüler takımı ise ada konseyinde oylama yaparak gitme adayı belirledi. Çıkan 4 isimden adı en çok yazılan Öykü, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.