Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 25 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında bir eleme adayı daha belli oldu. Survivor 2021’in son bölümünde dokunulmazlığı Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımı Aleyna Çalışkan’ı ilk eleme adayı olarak göstermişti. Bu akşam, 25 Nisan Pazar Survivor 77. bölümü ekrana geldi. Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez dokunulmazlık mücadelesi verdi. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde bir oylama daha yapıldı ve ikinci eleme adayı belirlendi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 09:16
Değiştirme Tarihi: 26.04.2021 09:17

Ekranların en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de kritik dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor’da ilk eleme adayı dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan olmuştu. Survivor Türkiye’nin 25 Nisan Pazar günü bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Yüksek tempoda geçecek dokunulmazlık mücadelesinde İsmail ile Dora’nın arasında yine bir tartışma yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanacak ada konseyinde kimin eleme adayı olacağı ise merak konusu idi. Survivor 77. bölümde dokunulmazlığı kim kazandı, ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor yeni bölüme dair merak edilenler ve gelişmeler haberimizde.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyunu, avantaj oyunu ile başladı. Bayral yarışına Ünlülerden İsmail - Melis ve Gönüllülerden Steven - Ayşe ikilisi çıktı. Atışlara önce başlayan İsmail, seçim avantajını Ünlüler takımına getirdi.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığın ikinci ayağını kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele etti. Ünlüler takımı, ikinci dokunulmazlığı da alarak rakip takımdan bir kişiyi eksiltmeyi garantilemek istiyordu. Gönüllüler takımı ise bu sefer dokunulmazlığı kazanarak karşı takımı da eleme potasına sokmaya çalıştı. İki takım arasında çok çekişmeli ve yüksek tempoda geçecek oyunda tansiyon yükseldi ve bazı tartışmalar çıkacak. Oyunda tüm engelleri aşan yarışmacılar, finalde önce bir puzzle'ı çözdü. Sonrasında iki halk atışını ve bir basket atışını rakibi ile aynı yere atması gerekiyordu. Oyuna Gönüllüler takımı çok iyi başladı ve skoru 5-0 yaptı. Sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler takımı ikişer sayı aldı ve böylece skor 7-2 oldu.

Survivor'da müthiş mücadele Ünlüler takımı, inanılmaz dönüşe imza attı. 7-2 geriden gelerek üst üste aldıkları sayılar ile beraberliği sağladı. Heyecanın dorukta olduğu, nefeslerin tutulduğu dokunulmazlık oyununda Gönüllüler, son üç karşılaşmayı alarak skour 10-7 yaptı. Böylece ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Acun Ilıcalı, dokunulmazlık sembolünü üçte iki yapan Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan'a verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu sonrasında gözler ada konseyine çevrildi. Çeyrek final ve sonrasında finale kalma mücadelesi veren yarışmacılar, dokunulmazlık oyunu için tüm güçlerini kullandı. Verilen mücadele sonrasında kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Konseyde İsmail ile Sergen arasındaki tartışma şiddetlenince Acun Ilıcalı araya girmek zorunda kaldı. Sonra yapılan ada oylamasında ismi yazılanlar İsmail, İlayda, Batuhan idi. Bu isimler arasında adı en çok yazılan İlayda, 2. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.