Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 21 Şubat Survivor 2021 haftanın eleme adayları kimler oldu?

Survivor’da bu akşam haftanın ikinci eleme adayı da belli oldu. Survivor Türkiye’nin 32. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında ikinci dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. 21 Şubat Pazar günü oynanan kıran kırana mücadelenin sonunda dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler oldu. Ada konseyinde Ünlüler bir kez daha oylama yaparak eleme adayı çıkardılar. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? 32. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Haftanın eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 22.02.2021 00:26
Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 21 Şubat Survivor 2021 haftanın eleme adayları kimler oldu?

Her bölümünde ayrı bir heyecan yaşanan Survivor 20212’de bu akşam ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor Ünlüler Gönüllüler 32. bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Parkurda dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar arasında inanılmaz karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler olurken Ünlüler takımı bir eleme adayı daha çıkarmak zorunda kaldı. Peki, 21 Şubat Pazar Survivor 2021’de ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler oldu?

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununu Gönüllüler kazandı. Oyun öncesinde Acun Ilıcalı tarafından açıklanan kurallar şöyle; ele kola değmeme kuralı ve havayı kaldırmama kuralı kaldırıldı. Bu şekilde başlayan oyunda Gönüllüler başlangıçta üstünlüğü ele geçirdi ve 6-2 gibi farklı bir skoru elde etti. Devamında ise Ünlülerin üst üste aldığı kritik sayılar sonucunda skor 7-7 oldu. Oyuna dengenin geldiği bu anda üç karşılaşmada galip çıkan Gönüllüler takımı oldu. Böylece Gönüllüler, 10’a 7 skorla ikinci dokunulmazlık oyununu da kazandılar.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler, Cumartesi akşamı bir oylama yaparak ilk eleme adayını belirledi. Yapılan oylamada adı en çok yazılan isim Yiğit, 1. eleme adayı oldu. Bu akşam ise ikinci dokunulmazlık oyunu da kaybeden Ünlüler, ada konseyinde ikinci eleme adayını belirlediler. İsmi yazılanlar; Gonca, Çağrı, Batuhan, Doğan ve Öykü oldu. Yapılan oylamada adı en çok yazılan Çağrı , haftanın 2. eleme adayı oldu. Üçüncü eleme adayı ise Salı günü açıklanacak SMS birincisi tarafından açıklanacak.