Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 21 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor son bölümde Gönüllülerin kazandığı dokunulmazlık sonrasında Ünlülerden Gonca ilk eleme adayı olmuştu. 21 Mart Pazar Survivor 52. bölümde 2. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, balyozla engelleri yıkarak parkuru aşmaya çalıştı. Birleşme partisine kalmak isteyen yarışmacılar, zorlu mücadeleden galip ayrılmak için güçlerini sonuna kadar kullandı. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan ise haftanın 2. eleme adayı çıktı.  Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 23:46
Değiştirme Tarihi: 22.03.2021 00:34

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de birleşme partisi öncesi kritik 2. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. İki takım arasında dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler olmuş, Ünlülerden ise Gonca potaya giren ilk isim oldu. Bu akşam, 21 Mart Pazar Survivor Türkiye’de birleşme partisi öncesinde son dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor’ın 52. bölümünde takımlar balyozla yıkarak ilerleyecekleri parkurda müthiş bir dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kim olacak merak ediliyordu. İşte Survivor 2. dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı detayları...

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Birleşme partisi öncesinde oynanacak bu son dokunulmazlık oyunu sonucunda Gönüllüler takımı kazanırsa, takım olarak birleşme partisine kalmayı garantileyeceklerdi. Ünlüler takımı, şanslarını artırmak için dokunulmazlık oyununda son güçlerine kadar mücadele etti. Balyozla girdikleri ve önüne gelen engeli yıkarak ilerledikleri parkurda müthiş karşılaşmalar ekrana geldi. İsmail'in Reşat'ı yenmesi sonrasında sevinç gösteri olarak horon tepmesi, "hamsi tava" demesi ikili arasında tartışmaya neden oldu. Kıra kıra gidilen parkurda skor 6-6 olan kadar başa başa bir mücadele geçti. Ünlüler, üst üste aldıkları oyunlar ile skoru 9-6 yapmayı başardı. Steven'in Batuhan karşısında aldığı sayı ile fark ikiye indi. İki takımdan en iyi kadın ve erkek yarışmacı seçildi. Ünlülerden İsmail ile Reşat'ın karşılaşması sonrasında dokunulmazlık oyununu 10-7 skorla kazanan Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bu akşam kritik dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler oldu. Bu akşam toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımından eleme adayı olarak ismi yazılanlar; Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Ayşe oldu. Bu üç isim arasında isimleri dörder kez yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan birlikte eleme adayı oldular.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI GONCA OLDU

Survivor 2021 son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Denge tahtasında dönen silindir üzerinde rakibinden fazla kalarak dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda 10-7 skorla dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde gitme adayı olarak Gonca’nın ismini daha çok yazdılar.