Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 2 Mayıs Survivor 2021’de eleme adayı oylama sonucu

Survivor’da haftanın 2. eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Müthiş bir mücadele içinde geçen oyunda kazanan bayrak yarışı ile belirlendi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında eleme adayı belirleme konusunda Merve ile Batuhan arasında çok sert tartışma yaşandı. Peki, Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu? Ada oylaması sonucuna göre kaç aday çıktı?

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 00:41
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 00:41
Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 2 Mayıs Survivor 2021’de eleme adayı oylama sonucu

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2021’de dokunulmazlık mücadelesi verildi ve kaybeden takım bir aday çıkarmak zorunda kaldı. 2 Mayıs Pazar akşamı yapılan ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı ise kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde ciddi tartışmalar yaşandı. Eleme adayı belirleme konusunda Batuhan ile Merve arasındaki tartışmaya Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı. Peki, bu akşam Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2021 ada konseyinde yaşananlar…

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için ada oylaması yapıldı. Oylama öncesinde söz alan Merve Aydın’ın konuşması sonrasında tansiyon yükseldi. Batuhan, Merve’nin “Cesur ol” sözleri karşısında sesini yükseltince Acun Ilıcalı araya girmek zorunda kaldı. Sonrasında yapılan ada oylamasında Merve, ismi üç kere yazılarak potaya girdi. Ve haftanın ikinci eleme adayı Merve Aydın oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyununu ilk defa çıkacakları bir parkurda oynadılar. Yarışmacılar, parkurdaki birçok engeli aştıktan sonra finalde bumerang ile beş tane seramiği kırmaları gerekiyordu. İki takım da bu oyunu kazanmayı çok istiyordu. Ünlüler takımı için tam bir tamam mı devam mı oyunuydu. Skor 9-9 olunca dokunulmazlık oyununda bayrak yarışı için Ünlüler takımından Batuhan ve Merve, Gönüllüler takımından Steven ve Ayşe çıktı. Atıcılar ise Batuhan ve Steven idi. Nefeslerin tutulduğu oyunda atışlarda kırılacak seramik sayısı bayrak yarışı için dokuza çıkarıldı. Steven ile Batuhan aynı anda atışlara geldi. Günün iki başarılı ismi arasındaki mücadeleden galip çıkan Steven oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-9 skorla dokunulmazlığı kazandı. Ünlüler takımı, akşam yapılacak konseyde bir eleme adayı daha çıkarmak zorunda kaldı.