Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 15 Haziran Survivor 2021’de potaya giren ikinci isim

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci eleme adayı bu akşam belli oldu. Üst üste elemelerin yaşandığı Survivor 2021’de final için geriye sayım başladı. Bu akşam, 15 Haziran Salı günü Survivor yeni bölümde yarışmacılar, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Dokunulmazlığı kazanan Poyraz oldu ve ada konseyinde kimi eleme adayı söyleyeceği merak ediliyordu. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2021 00:28
Değiştirme Tarihi: 16.06.2021 00:28
Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 15 Haziran Survivor 2021’de potaya giren ikinci isim

Sezon finale adım adım yaklaşan Survivor 2021’de heyecan ve mücadele artmaya devam ediyor. Survivor Türkiye’de 15 Haziran Salı bölümünde kıran kırana bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Mücadeleyi kazanan Poyraz oldu ve dokunulmazlık ile birlikte anlamlı bir iletişim ödülü de kazandı. Ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan Poyraz, haftanın ikinci eleme adayını söyledi. Peki, eleme potasına giren ikinci isim kim oldu?

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan İsmail oldu ve ilk eleme adayı olarak Dora’yı söyledi. Bu akşam dokunulmazlığı kazanan Poyraz ise ikinci eleme adayı olarak gösterdi. Bu isim ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim, yanında iki kişinin faydalanabileceği bir iletişim ödülü kazanacak. Türk Telekom iletişim noktasında bulunan haritada işaretlenmiş sandıkları bulmaya çalışacak. Sandıkta ise olan ödüller şunlar; 40 GB sınırsız bir hat, Tivibu süper paket, Muud Premium üyelik, e-dergi üyelik, Play Store’da geçerli 250 liralık çek, Samsung cep telefonu, tablet ve kulaklık. Ayrıca istedikleri bir iletişim ödülünü de kazanacaklar.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, parkurda ellerinde çubuk üzerinde taşıdıkları topu devirmeden engelleri aşması gerekiyordu. Finalde ise kum torbası ile topları fileye düşürmesi gerekiyordu. Sıralama turunu birinci sırada Poyraz, ikinci sırada Berkay tamamladı. Poyraz ile Berkay, yarı finale direkt kalan isimler oldu.

Ön eleme turunda İsmail – Dora, Ayşe – Aleyna karşı karşıya geldi. İlk turu geçenler Ayşe ve İsmail oldu. Yarı finaldeki eşleşme Berkay – İsmail, Poyraz – Ayşe şeklinde oldu. Finale kalanlar ise Poyraz ile Berkay oldu. Finalde iki yarışmacının mücadelesi müthiş bir heyecana, rekabete sahne oldu. Finalde 5-3 galip gelen Poyraz, dokunulmazlık kolyesi ile birlikte son iletişim ödülünü kazanan isim oldu.

İLK DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN VE İLK ELEME ADAYI

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu 14 Haziran Pazartesi günü ekrana geldi. Dokunulmazlık kolyesini almak, eleme adayı çıkmamak için parkurda müthiş mücadeleler verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan isim İsmail Balaban oldu. Onun da ada konseyinde söylediği eleme adayı Dora oldu.