Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 15 Haziran Survivor 2021’de dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü kazanan

Survivor’da sezonun en çekişmeli, en zor dönemi bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi ile devam ediyor. Survivor 2021 son bölümde dokunulmazlığı kazanan İsmail olmuş ve eleme adayı olarak Dora’yı göstermişti. 15 Haziran Salı Survivor yeni bölümde altı yarışmacı arasında bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Ayrıca bu dokunulmazlık oyunu, sezonun son iletişim oyunu idi. 120. bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, ada konseyinde haftanın 2. eleme adayını söyledi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İletişim ödülü neydi? Eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 16.06.2021 00:48

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de final için geri sayım başladı. Survivor Türkiye’de Batuhan’ın elenmesi sonrasında kalan altı yarışmacı arasında kıran kırana mücadele devam ediyor. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail’in eleme adayı tercihi Dora oldu. Bu akşam, 15 Haziran Salı Survivor yeni bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu ve sezonun son iletişim oyunu oynandı. Yarışmacıların tek bir amacı var; dokunulmazlık sembolünü kazanmak idi. Nefes kesen karşılaşmalar sonrasında dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, ada konseyinde bir kişiyi eleme potasına gönderdi. Survivor’da dokunulmazlığı kim kazanacak, kimi eleme adayı söyleyecek merak ediliyordu. Survivor yeni bölüme dair tüm detaylar, gelişmeler haberimizde.

SEZONUN SON İLETİŞİM ÖDÜLÜ

Bu akşam Survivor'da dokunulmazlığı kazanan isim, sezonun son iletişim ödülünden iki arkadaşını da yararlanmasını sağlayacak. Türk Telekom iletişim noktasında bulunan haritada işaretlenmiş sandıkları bulmaya çalışacak. Sandıkta ise olan ödüller şunlar; 40 GB sınırsız bir hat, Tivibu süper paket, Muud Premium üyelik, e-dergi üyelik, Play Store’da geçerli 250 liralık çek, Samsung cep telefonu, tablet ve kulaklık. Ayrıca istedikleri bir iletişim ödülünü de kazanacaklar.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam altı yarışmacı parkura bir kez daha çıktı. Ve ikinci bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Sıralama turunda en iyi dereceyi Poyraz yaparken onu takip eden Berkay oldu. Bu iki isim direkt yarı finale kaldı. Diğer dört isim arasındaki ön eleme turu eşleşmesi ise Aleyna - Ayşe ve İsmail - Dora şeklinde oldu. Bu turda Ayşe, Aleyna'yı 3-2 yenerek yarı finale kaldı. İsmail ise Dora karşısında 3-1 galip kalarak yarı finale kalan diğer isim oldu.

Yarı finaldeki eşleşmeler ise İsmail - Berkay, Ayşe - Poyraz şeklinde oldu. Yarı final mücadelesi çok çekişmeli geçti. Ayşe'yi 5-3 yenen Poyraz, günün ilk finalisti oldu. İsmail'i 5-4 yenen Berkay ise Poyraz'ın finaldeki rakibi oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununda finaldeki mücadele de müthiş bir heyecan ve çekişme içinde geçti. Poyraz, 2-0 öne geçti fakat Berkay, skoru 2-2'ye getirdi. Karşılıklı alınan sayılar ile 3-3 beraberlik yakalandı. Poyraz, sonraki iki karşılaşmada galip geldi. Böylece 5-3 skorla dokunulmazlığı kazanan Poyraz oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de bu akşam ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Altı yarışmacı arasındaki kıran kırana mücadeleler sonunda dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz olacak. Toplanacak ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan Poyraz, haftanın ikinci eleme adayını belirledi. Dora'dan sonra eleme potasına giren ikinci yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor son bölümde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu çok çekişmeli geçti. Önceki dokunulmazlık serisinde iki kez kolyeyi kazanan Berkay, ön eleme turunda Dora’ya 3-1 yenilerek elendi. Sıralamada en iyi süreyi yapan İsmail Balaban, sırasıyla rakiplerini eleyerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Ada konseyinde gösterdiği eleme adayı ise Dora oldu.