Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 14 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın sevilen klasik oyunlarından biri olan denge tahtası üzerinde sopalarla rakibini düşürme oyununda galip gelen dokunulmazlığı kazandı. 14 Şubat Pazar Survivor’ın 27. bölümünde birbirinden zevkli ve heyecanlı mücadelelerin ekrana geleceği 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ikinci eleme adayı ortaya çıktı. Survivor 2021 son bölümde dokunulmazlığı Gönüllüler kazanmış, Ünlülerden Doğan 1. eleme adayı olmuştu. Peki, Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu? Bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Avantaj oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2021 23:48
Değiştirme Tarihi: 15.02.2021 00:16
Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 14 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, bu akşam bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu, Survivor’ın klasik parkurlarından birinde yapıldı. Su üzerinde dengede durmaya çalışan yarışmacılar, rakibini elindeki sopa ile düşürmeye çalıştı. Günün sonunda ayakta kalan takım dokunulmazlığı kazandı. 14 Şubat Pazar Survivor 27. bölüm finalinde ise ada konseyi toplandı. Ve dokunulmazlığı kaybeden takım, ada oylaması ile haftanın 2. eleme adayını belirledi. Peki, Survivor’da haftanın 2. eleme adayı kim oldu? Survivor’da dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA AVANTAJ KİMİN OLDU?

Survivor 2021’de getirilen bir yenilik ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyunu içindi. Buna göre avantaj oyunu, dokunulmazlık oyunundan farklı bir parkurda farklı bir oyun şeklinde yapıldı. Bu akşam da Survivor’da yarışmacılar farklı bir avantaj oyununa çıktı. Denge tahtası üzerinde ellerinde platformda küpleri devirmeden tutmaya çalıştı. Murat Ceylan'ın komutuyla küpleri tek tek dizen yarışmacılar çok zorlandı. Erkeklerde ve kadınlarda en son ayakta kalanlar Gönüllüler takımı oldu. Böylece avantajı kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

Survivor’ın 27. bölümünde oynanacak dokunulmazlık oyunu merakla bekleniyordu. İlk oyunu Gönüllülerin kazanması nedeniyle bu oyun, Ünlüler için tamam mı devam mı niteliğinde bir oyun idi. Gönüllüler ise bu dokunulmazlık oyununu da alarak rakiplerinden bir kişi daha eksiltmeye çalışacak. Kuvvet ve dengenin önemli olacağı oyunda izleyicileri kıran kırana bir mücadele yaşandı. Sayıyı almak için temkinli hareket eden yarışmacılar, rakibini düşürmek için çeşitli teknikler denediler. Böylece ortaya nefes kesen karşılaşmalar çıktı. Bu şekilde oynanan dokunulmazlık oyununda skorda denge uzun süre korundu. Gönüllüler takımı, iki oyunu üst üste alarak skoru 9-7 yaptı. İsmail, Berkay'ı yenerek skoru 9-8 yaptı. Nefeslerin tutulduğu oyunda Ayşe ile Merve karşı karşıya geldi. Oyunu 2-1 kazanan Ayşe, haftanın ikinci dokunulmazlığını Gönüllüler takımına getirdi. Böylece Gönüllüler takımı, sezon boyunca ilk defa üst üste iki dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takımla birlikte eleme adayının da kim olacağı merak konusuydu. Survivor 2021’de bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanan ada konseyinde bir oylama yapıldı. Kaybeden Ünlüler takımda erkek yarışmacılar için yapılan oylamada adı yazılanlar 4 Hayrettin, 4 Çağrı ve 2 Sergen oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Çağrı, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne olmuştu. İki takım arasında gidip gelen oyunda karşılıklı alınan sayılar ile skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı. Yapılan bayrak yarışında başarılı olan takım Gönüllüler oldu ve aldıkları sayı ile dokunulmazlığı kazandılar. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren Doğan, haftanın ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.