Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 11 Ocak Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı bu akşam belli oldu. 11 Ocak 2021 Pazartesi günü Survivor üçüncü bölümünde heyecan ve mücadelenin çok yüksek olduğu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler, dokunulmazlık oyununa hızlı başladı ve farkı açtı. Fakat sonrasında Gönüllüer takımı farkı kapattı. İki takım arasındaki inanılmaz mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir eleme adayı çıkardı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de ikinci eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 00:55
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 00:56
Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 11 Ocak Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı, yarışmacıların inanılmaz performanslara imza attığı dokunulmazlık oyununu kazanan takım, ada konseyi öncesi rahat bir nefes aldı. Sonrasında yapılan ada konseyinde Survivor Reşat’ın sakatlığı nedeniyle diskalifiye olma ihtimali tüm yarışmacıları üzüntüye boğdu. Finalde ise Gönüllüler takımında yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren ikinci yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor’da ikinci eleme adayı kim oldu? Bu akşam, Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte Survivor’ın 11 Ocak 2021 tarihli üçüncü bölümünde yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda parkur birçok zorlu engelden oluşuyordu. Finalde ise yarışmacıların dizili altı topu verilen çubuklar ile düşürmesi gerekiyordu. Baştan sona çok heyecanlı geçen Survivor 2. dokunulmazlık oyununda nefesler tutulmuş ve yarışmacıların inanılmaz performansları izlendi.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan ödül oyunu için nehir üzerine kurulan parkurda yarıştı takımlar. Parkurun başında kanolara oturan yarışmacıları, kendilerini iplerle çekip ilerledi. Bu parkur boyunca halkaları toplayıp parkur sonunda üç halkanın başarılı atış yapması gerekiyordu. Yarışmacılar, bu uzun parkurda kendi ağırlıklarını suda çekerken epey zorlandı. Ödül oyunu için iki takım da beş kadın beş erkek yarışmacı belirledi.

SURVİVOR REŞAT DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Survivor 2021’in 11 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen üçüncü bölümdeki ada konseyinde herkesi üzen bir olay yaşandı. Acun Ilıcalı, son iki oyuna sakatlığı nedeniyle katılamayan Survivor Reşat için bazı açıklamalar yaptı. Doktor Metin Kuş’un Reşat’ın ayağında kırıklar tespit ettiklerini, bu kırıkların ciddi olduklarını söylediği açıklamaları sonrasında Survivor’a devam edememe ihtimali olduğu açıklandı. Acun Ilıcalı, kesin olarak bir diskalifiye olmadığını ama Doktor Metin Kuş’un yapacağı bazı incelemeler sonrasında kesin kararın verileceğini söyledi. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu’nun Survivor 2021’e devam edip edemeyeceği ilerleyen günlerde belli olacak.

SURVİVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’nin üçüncü bölümünde toplanan ada konseyinde Gönüllüler, ikinci eleme adayını belirlemek için oy kullandı. Yarışmacıların yazdığı isimler, sandığın açılması ile ortaya çıktı. Sandıktan çıkan iki isim Hanzade ve Dora oldu. Oyların tek tek sayımı sonucunda Dora’nın altı kez, Hanzade’nin 5 kez isminin yazıldığı ortaya çıktı. Böylece, Survivor 2021’de ikinci eleme adayı Dora oldu.

Yarın yapılacak ada konseyinde SMS birincisi tarafından bir eleme adayı daha açıklanacak. Sena ve Dora ile birlikte üçüncü eleme adayı içinde en az SMS oyunu alan yarışmacı Survivor 2021’e veda edecek.