Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 11 Nisan Survivor 2021’de performans ve dokunulmazlık oyunu mücadelesi

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam performans oyunu ve 2. dokunulmazlık oyunu mücadelesi verildi. Sonrasında ise haftanın 2. eleme adayı belli oldu. Survivor son bölümde dokunulmazlığı Ünlüler kazanmış, Gönüllülerden Aleyna Çalışkan 1. eleme adayı olmuştu. 11 Nisan Pazar Survivor 67. bölümde yarışmacılar ile olarak performans oyununa çıktı ve sembolü almaya çalıştı. Bireysel oyun sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler arasında bir kez daha dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecanın dorukta olduğu Survivor yeni bölümde sembolü kimler kazandı? Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 2. eleme adayı kim oldu? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2021 23:57
Değiştirme Tarihi: 12.04.2021 00:32

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye'de bu akşam Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında ikinci dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor 2021'in 11 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen 67. bölümünde yarışmacılar arasında performans oyunu oynandı. Kadın yarışmacılar ve erkek yarışmacılar, parkurda bireysel olarak mücadele verdi ve sembolü kazanmaya çalıştı. Performans oyunu sonrasında takımlar, haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Parkurda dokunulmazlık için parkurda halatları kesmeye çalıştı ve ortaya müthiş karşılaşmalar çıktı. Heyecanın dorukta olacağı oyunda takımlar arasında tansiyon da ara sıra yükseldi. Dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanan ada konseyinde oylama sonucunda en az bir eleme adayı daha belirlendi. Peki, bu akşam Survivor'da performans oyununu kimler kazandı? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar...

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de çeyrek final öncesinde yarışmacılar, sembolleri kazanmak için bireysel olarak mücadele etti. Bu akşam, Survivor’da performans oyunu nehire kenarına kurulmuş platformda oynandı. Yarışmacılar, iple geriye doğru etap etap kayarak nehire düşmemeye çalıştı. En uzun süreli dayanabilen kadınlarda Aleyna Kalaycıoğlu ile erkeklerde Reşat oldu. Aleyna, cezalı olduğu için ödülden faydalanamadı. Onun için Aleyna Çalışkan da ödülden yararlanamadı. İki yarışmacıdan birer cezaları eksilmiş oldu. Aleyna'nın seçtiği ikinci ism Steven oldu. Reşat ise ödül için Poyraz ve Dora'yı seçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de kritik dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Survivor'da bir ilk olarak oynanan dokunulmazlık oyunu parkurunda yarışmacılar, ellerinde bıçaklar ile ipleri kesmeye çalıştı. Oyun sırasında ipleri keserken ilginç görüntüler ekrana geldi. Yarışmacıların ilk defa oynadığı parkurda müthiş mücadeleler ortaya çıktı. Seçim avantajını kazanan Ünlüler takımı, oyuna hızlı başladı. Rakibine parkurda inanılmaz fark atan Ünlüler, sadece iki karşılaşmayı kaybettiği dokunulmazlık oyununu 10-2 skorla kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. Ada oylamasında yarışmacılar, tek tek isimleri yazdı. Yazılan isimler; Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Bu iki isim arasından adı en çok yazılan Hanzade, ikinci eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan Ünlüler oldu. Kaybeden Gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde oylama sonucunda ismi en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ilk eleme adayı oldu.