Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 11 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takımdan haftanın ikinci eleme adayı belirlendi. 11 Nisan Pazar Survivor 2021 yeni bölümde ilk defa oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı farklı bir şekilde kaybeden takımda yapılan oylama sonucunda haftanın ikinci gitme adayı belli oldu. Peki, Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 12.04.2021 00:42

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor’ın 67. bölümünde yarışmacılar, ilk defa oynanacak bir parkurla karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanan ada konseyinde şiddetli tartışmalar, karşılıklı atışmalar yaşandı. Sonrasında yapılan oylama sonucunda haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. İşte Survivor Türkiye dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı detayları…

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, ilk defa oynanacak bir parkurda karşı karşıya geldi. Parkurda yarışmacılar, bazı engelleri halatları bıçak ve pala ile açarak geçtiler. Finalde ise asılı üç küpü devirmeleri gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan ve sonuna kadar götüren takım Ünlüler oldu. Mücadelenin sonunda parkurdan 10-2 skorla galip ayrılan Ünlüler takımı, 2. dokunulmazlığı da kazandılar.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı bir kez daha kaybeden Gönüllüler takımı, bir eleme adayı daha belirlemek zorunda kaldı. Yapılan oylamada iki isim Hanzade ve Aleyna isimleri öne çıktı. Bu isimler arasında adı daha çok yazılan Hanzade, haftanın 2. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyununda en uzun süreli dayanabilen isimler sembolü kazandı. Nehrin kenarına kurulan düzenekte yarışmacılar sırayla geriye doğru yaslanmaya başladı. Kadınlarda sembolü kazanan isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Erkeklerde ise sembolü kazanan isim oldu.

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan ve seçtikleri iki arkadaşı ile etli salata yiyebilecekti. Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan ve Steven’ı seçti. Reşat ise ödül için Dora ve Poyraz’ı tercih etti.