Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 4 Nisan Survivor 2021'de dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Heyecanın dorukta olduğu ikinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele vardı. 4 Nisan Pazar Survivor 62. bölümde dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, baştan aşağıya kadar çamura battı. Çok zorlandıkları oyunda kritik dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefesleri kesti. Peki, bu akşam Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2021 23:25
Değiştirme Tarihi: 05.04.2021 00:39

İlgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Gönüllüler kazanmıştı. Baştan sona çamur içinde engelleri aşmaya çalışan yarışmacıların çok çekişmeli geçti. İki takım da kritik oyunu almak istiyordu. Zorlu parkurda mücadeleyi kazanan takım, konseyi rahat bir şekilde geçirmeyi garantiledi. İşte 4 Nisan Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Oyunda yarışmacılar, çamur dolu parkurda tüm engelleri aştıktan sonra 10 sembolü halka atışı ile devirmesi gerekiyordu. Oyun öncesinde avantaj oyununa Ünlülerden İsmail - Merve, Gönüllülerden Steven - Aleyna Çalışkan çıktı. Gönüllüler takımı, bayrak yarışını rakibine fark attı ve atışlara avantajlı geldi. Başarılı atışlar sonrasında Gönüllüler takımı  avantaj oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyununda Reşat, sakatlığı nedeniyle yine oynayamadı. Baştan aşağıya çamura bulanan yarışmacılar, parkurda inanılmaz güç harcadı. Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda çok kritik iki sayıyı aldı ve skoru 10-8 yaparak ikinci dokunulmazlık oyununu da kazandı.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KAZANAN KADIN VE ERKEK YARIŞMACI

Survivor Türkiye’de sembol oyunu yine statik olarak oynanıyor. Beceri ve dengeye dayalı oyunda mekanizma üzerinde küpleri düşürmeden tutmak gerekiyordu. Sembolü kadınlarda kazanan Melis, erkeklerde kazanan Sergen oldu. Bu akşam sembolü kazanan Melis, elmalı turta ödülü için Batuhan ve İsmail'i seçti. Sergen ise İlayda ve Merve'i seçti.