Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Şubat Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ve Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor Türkiye’nin son bölümünde dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler olmuş, Ünlülerden eleme adayı ise Yiğit olmuştu. 21 Şubat Pazar günü Survivor 32. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor’ın klasiklerinden sayılan bu oyunda yarışmacılar, rakibinin elindeki sembolü düşürmeye çalıştı. Müthiş mücadelerin, inanılmaz hareketlerin heyecan katacağı oyunda dokunulmazlığı kaybeden takımdan haftanın 2. eleme adayı çıktı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021'de 2. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2021 00:25
Değiştirme Tarihi: 22.02.2021 00:25
Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Şubat Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu?

Ekranların en sevilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de kritik dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Survivor son bölümde ilk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler olmuştu. Bu akşam, 21 Şubat Pazar günü Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları ringe çıktı ve kozlarını klasik bir oyunda paylaştı. Survivor 32. bölümde rakibine dokunmadan elindeki sembolü düşürmeye çalışan yarışmacılar arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Kaybeden takım ise ada konseyinde yapacağı oylama ile 2. eleme adayını belirledi. Survivor yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

AVANTAJ OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021'de ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde farklı bir parkurda avantaj oyunu oynandı. Yine denge temalı parkurda oynanan avantaj oyununda yarışmacılar, bir ayakları ile mekanizmayı dengede tutarken ellerindeki çatallı sopa ile tek tek sembolleri yerleştirdiler. Oyunda erkeklerde ve kadınlarda kazanan Gönüllüler olunca dokunulmazlık oyununda seçim avantajı Gönüllülerin oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, bu akşam da kazanarak rakip takımdan bir kişiyi daha elenmesi sağlamaya çalıştı. İlk dokunulmazlığı kaybeden ve bir eleme adayı çıkaran Ünlüler takımı, bu dokunulmazlığı kazanmak ve Gönüllülerden bir yarışmacının elenmesini istiyordu. Bu hislerle parkura çıkan yarışmacılar arasında müthiş mücadeleler yaşandı. Gönüllüler, oyunda yakaladığı 6-2 skoru koruyamadı ve Ünlülerin tek tek aldıkları sayılar ile skor  7-7'ye geldi. Gönüllüler, sonraki üç oyunu da alarak skoru 10-7 yaptı. Survivor'da 2. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE HAFTANIN 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde bir eleme adayı belirledi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerde yapılan ada oylamasında adı en çok yazılan Çağrı, Survivor’da haftanın 2. eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de son bölümde ekrana gelen dokunulmazlık oyunu inanılmaz bir mücadeleye sahne oldu. Takımlar, önce market oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunu kazanan Gönüllüler, üst üste 4. kez erzağı kazanmanın sevincini yaşadı. İki takım, sonrasında karşılaştıkları dokunulmazlık oyununu kazanmak için müthiş bir mücadele sergiledi. Son anına kadar heyecan dolu dokunulmazlık oyunu, bayrak yarışına kaldı. Bu nefes kesen oyunu kazanan da Gönüllüler takımı oldu.

Survivor’da ada konseyi Ünlüler takımı için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada oylaması ile ilk gitme adayını belirledi. Beş farklı ismin yazıldığı ada konseyinde adı en çok yazılan Yiğit, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.