Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu çok farklı bir parkurda oynandı. Birleşmeden önceki son dokunulmazlık oyununda ellerinde balyoz ile duvarları yıkarak ilerleyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Peki, 21 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı, 2. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 22:46
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 22:46
Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 21 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye’de bu akşam sezonun en kritik dokunulmazlık oyunu oynandı. Birleşme partisi öncesi son dokunulmazlık oyununda Ünlüler ile Gönüllüler, farklı bir parkurda karşılaştı. Yarışmacılar, ellerinde balyozları ile engelleri aşmaya çalıştı. Ortaya inanılmaz karşılaşmaların çıktığı dokunulmazlık oyununda mücadeleyi kazanan takım rahat bir nefes aldı. Peki, 21 Mart Pazar Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor 2021 2. dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar, avantaj oyununa bir kadın bir erkek yarışmacı belirledi. Ünlüler İsmail ve Merve, Gönüllüler Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu ikilisi ile parkura çıktı. Engelleri kıra kıra giden iki takımın bayrak yarışında kazanan Ünlüler oldu ve seçim avantajını elde etti.

Ünlülerin seçimi sonrasında başlayan oyunda yarışmacılar, kapıları kıra kıra tüm engelleri aştılar. Finalde ise çekiç atarak üç seramiğin kırılması gerekiyordu. İki takım da bu kritik dokunulmazlık almak istiyordu. Kıran kırana mücadele içinde geçen oyunda karşılıklı alınan sayılar ile devam etti. Çağrı’nın kapıyı açmadan direkt geçmeye çalışması, kapının üstüne yıkılması izleyenleri korkuturken İsmail ile Reşat arasındaki hamsi tava tartışması oyuna damgasını vurdu. Skor 9-7 Ünlüler lehine iken en iyi kadın ve erkek yarışmacılar seçildi. İlk turda İsmail ile Reşat karşılaştı. Günün başarılı ismi İsmail, galip gelerek skoru 10-7 yaptı ve 2. dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam yarışmacıların çok sevdiği Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. İki yarışmacının yasaklı kelimeleri kullanmadan en çok kelimeyi bilme çabası kahkahalar içinde izlendi. Yarışmada damga vuran ikili Ünlülerden Öykü – Melis, 10 kelime bilerek oyunun rekorunu kırdılar. Ünlülerin önde götürdüğü oyunda Gönüllüler, son anda aldıkları sayılar ile skoru 7-6 yaptı. Böylece Anlat Bakalım oyununu kazanan Gönüllüler takımı, club sandviç yemeye hak kazandılar.