Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadele içinde geçti. İki takım da çok hırslı olarak parkurda yerlerini aldı. Rakiplerini denge tahtası üzerinden düşürmeye çalışan yarışmacıların karşılaşması soluksuz izlendi. Peki, 14 Şubat Pazar günü Survivor 27. bölümde 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2021 23:19
Değiştirme Tarihi: 14.02.2021 23:19
Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam heyecan dolu 2. dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmayı çok istediler. Denge tahtası üzerinde birbirlerini sopalarla suya düşürmeye çalışan yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Müthiş mücadelede galip gelen takım, konseyde eleme adayı çıkarmaktan kurtuldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı bu akşam kim kazandı? 14 Şubat Survivor 2021’de 2. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 27. bölümde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı ikinci dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazanmak için karşılaştı. Sırayla dizilen yarışmacılar, sallanan bir zemin üzerinde ellerindeki platformda küpleri devirmemeye çalıştı. Bu denge oyununda erkeklerde ve kadınlarda kazanan Gönüllüler oldu. Böylece dokunulmazlık oyununda avantajı kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR 2021’DE 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor’da mücadele ve heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Zevkli karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda su üzerinde denge mücadelesi yapıldı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları, denge tahtası üzerinde rakiplerini devirmek için türlü taktikler denediler. Kritik dokunulmazlık oyununda sayılar karşılıklı alındı. Aralarında fark açılmadan ilerleyen oyunda Gönüllüler 9-7 yapınca iki takım da en iyilerini seçti. İlk oyunda karşılaşanlar Ünlülerden İsmail ile Gönüllülerden Berkay oldu. Bu karşılaşmadan galip gelen İsmail, skoru 9-8 yaptı ve Ünlülere umutlandırdı. Sonraki oyunda ise Merve ile Ayşe karşı karşıya geldi. Bu oyunda nefesler tutuldu ve 1-1 olan oyunda kimin ayakta kalacağı heyecanla bekleniyordu. Bu mücadeleden galip ayrılan Ayşe, Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımına kazandırdı.