Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 11 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor’da bir ilk olarak ekrana gelen dokunulmazlık oyununda yarışmacılar parkurda bıçak ve pala yardımıyla halatları kesmeye çalıştı. 11 Nisan Pazar Survivor 2021’de kıran kırana bir mücadelenin ekrana geldiği 2. Dokunulmazlık oyunu sırasında benchler arasındaki tartışmalar da dikkat çekti. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2021 22:56
Değiştirme Tarihi: 11.04.2021 22:56
Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 11 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de müthiş bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu, Survivor’da ilk defa oynanan bir oyundu. Parkurda yarışmacılar, bıçak ve pala ile halatları keserek engelleri aştılar. Sezonun en farklı galibiyeti ile dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 11 Nisan Pazar Survivor 2. dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de avantaj oyununda erkek ve kadın yarışmacılar ayrı olarak yarıştı. Erkeklerde Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Steven karşılaştı. İlk turu kazanan Ünlüler oldu. Kadınlarda ise Gönüllüler kazanınca oyunu kazanan final atışları ile belirlendi. Atışlarda ise kazanan Ünlüler, seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, ilk defa oynanacak bir parkurda karşı karşıya geldi. Parkurda yarışmacılar, bazı engelleri halatları bıçak ve pala ile açarak geçtiler. Finalde ise asılı üç küpü devirmeleri gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan ve sonuna kadar götüren takım Ünlüler oldu. Mücadelenin sonunda parkurdan 10-2 skorla galip ayrılan Ünlüler takımı, 2. dokunulmazlığı da kazandılar.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam performans oyununda en uzun süreli dayanabilen isimler sembolü kazandı. Nehrin kenarına kurulan düzenekte yarışmacılar sırayla geriye doğru yaslanmaya başladı. Kadınlarda sembolü kazanan isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Erkeklerde ise sembolü kazanan isim oldu.

Survivor’da bu akşam sembolü kazanan ve seçtikleri iki arkadaşı ile etli salata yiyebilecekti. Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan ve Steven’ı seçti. Reşat ise ödül için Dora ve Poyraz’ı tercih etti.