Survivor’da 2. bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de bu akşam 2. bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın 2. eleme adayı belli oldu. Survivor son bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz olmuş ve eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nu söylemişti. 6 Haziran Pazar günü Survivor 112. bölümde yarışmacılar, bir kez daha dokunulmazlık için parkura çıktı ve bireysel olarak dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Peki, bu akşam Survivor’da bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2021 yeni bölüme dair tüm detaylar, gelişmeler…

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 07.06.2021 01:01

Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor 2021’de geri sayım başladı. Finale bir aydan az zamanın kaldığı Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunları başladı. İlk bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz oldu ve geceye damgasını vurdu. Poyraz’ın eleme adayı tercihi ise Aleyna Kalaycıoğlu idi. Bu akşam, 6 Haziran Pazar günü Survivor yeni bölümde yarışmacılar arasında bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Bireysel olarak parkura çıkacak yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için ter döktü. Günün sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan ismin söylediği yarışmacı, haftanın 2. eleme adayı oldu. Survivor 112. bölümde yaşanacaklar, gelişmeler haberimizde.

SURVİVOR’DA 2. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu sıralama turu ile başladı. Parkurda zamana göre sıralama Aleyna, Ayşe, Poyraz, Batuhan, Steven, Berkay, İsmail şeklinde oldu. Bu sıralamaya göre eşleşmeler şöyle oldu: Aleyna - Dora, Batuhan - Steven, Berkay - Poyraz, Ayşe - İsmail.

İlk turda Dora'yı 3-0 yenen Aleyna Kalaycıoğlu, yarı finale geçen ilk yarışmacı oldu. Yarı finale geçen ikinci isim ise Poyraz'ı 3-1 yenen Berkay oldu. Batuhan da Steven'ı 3-1 yenerek yarı finale kaldı. Yarı finale son kalan isim 2-0 geriden gelerek 3-2 kazanan İsmail Balaban oldu. Böylece Kırmızı takımın hepsi yarı finale kalmış oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyunu yarı finalinde İsmail - Aleyna, Batuhan - Berkay şeklinde oldu. İsmail'i 3-1 yenen Aleyna, günün ilk finalisti oldu. Batuhan'ı 2-0 geriden gelerek 3-2 yenen Berkay, finalde Aleyna Kalaycıoğlu'nun rakibi oldu. İkili arasında müthiş mücadeleyi 5-2 skorla kazanan Berkay, dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIKTA ELEME NASIL OLACAK?

Survivor Türkiye’de bu akşam ekrana gelen ada konseyinde Acun Ilıcalı, merak edilen bireysel dokunulmazlıkta eleme nasıl olacak konusuna açıklık getirdi. Bu sene yapılan yeniliğe göre üç bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında üç eleme adayı çıkacak. İki dokunulmazlık kazanan yarışmacı, eleme adayı olarak söylenemeyecek. Eğer aday olarak gösterildi ise adaylığı düşecek. Üç eleme adayı için Pazartesi günü oylama yapılacak. Oylama, sadece eleme adayları için yapılacak. Seyirci oylaması sonucunda en az oyu alan isim Survivor’dan elenecek.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Bu akşam Survivor’da yarışmacılar arasında kıran kırana mücadeleler yaşandı ve günün sonunda dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Ada konseyinde bireysel dokunulmazlığı kazanan Berkay, eleme adayı olarak Steven'ı söyledi. Böylece Steven, 2. eleme adayı oldu.